Сходи з Пейзажної алеї на Поділ оновили – Кличко

Читайте також

Молоко, овочі та яйця подорожчали рекордно

У жовтні Київ зафіксував помітне прискорення інфляції, з різким зростанням цін на ключові продукти.

Цього тижня у столиці пройдуть продуктові сільськогосподарські ярмарки

Цього тижня у столиці пройдуть продуктові сільськогосподарські ярмарки.

ДТЕК оприлюднив графіки відключення світла на 18 листопада

На Київщині діятимуть графіки погодинних відключень світла.

У Києві шахраї збирали донати від імені відомого Героя України

Шахраї створили низку фейкових акаунтів під іменем українського воїна і збирали донати нібито на підтримку ЗСУ.

Поділитися

Наступного тижня заплановане відкриття оновлених сходів із Пейзажної алеї на Поділ – до урочища Гончарі-Кожум’яки. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив на початку засідання Київської міської ради.

Сходи з Пейзажної алеї на Поділ

«Наступного тижня запрошую всіх на відкриття оновлених сходів на Старокиївській горі та частини туристичного маршруту від них до Андріївського узвозу. Дуже гарна буде зона відпочинку», – зазначив Віталій Кличко.

Також він нагадав, що наразі у столиці триває активний ремонт доріг, оновлення парків та скверів.

«Більшість основних магістралей, які капітально ремонтуємо, ми плануємо завершити до кінця літа. А парки вже презентуємо киянам. Нещодавно відкрили оновлені: і «Відрадний», і першу чергу парку «Перемога», і вчора – сквер на Подолі біля кінотеатру «Жовтень», – додав мер Києва.