На столичних ярмарках заборонили продавати м’ясо, молоко та рибу

Читайте також

Негайно зарядіть свої гаджети!

СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ 🔹 В енергосистемі зберігається дефіцит 🔹 Від ранку залучена аварійна допомога з Європи 🔹 Сьогодні з 18:00 до 22:00 для бізнесу та промисловості можливі обмеження споживання 🔹 Споживайте електроенергію ощадливо

Киянам пропонують відірвати дупу від дивана

Цієї суботи, 20 квітня, у всіх районах міста відбудеться загальноміська толока. У кожному районі будуть локації, до прибирання яких зможе долучитись кожен охочий.

Балерина зібрала понад мільйон доларів

Днями у столиці відбувся благодійний вечір балету, де виступила солістка Національної опери Катерина Ханюкова. Під час заходу вдалося зібрати приголомшливу суму – 1 мільйон 177 тисяч доларів.

До кінця дня киянам краще сидіти вдома

У найближчу годину з утриманням до кінця дня 19 квітня у Києві очікуються пориви вітру 15-20 м/с (І рівень небезпечності, жовтий). Про це попереджає Український гідрометцентр.

Як можна стати донором яйцеклітин у Києві

Донорство яйцеклітин - коли жінка добровільно надає свої яйцеклітини іншій жінці, яка не може завагітніти та виносити дитину за допомогою власних яйцеклітин.

Поділитися

Тимчасово заборонено реалізацію харчових продуктів, що швидко псуються, на сільськогосподарських та сезонних ярмарках в Києві. Таке рішення прийнято сьогодні під час наради щодо організації та проведення сезонних та сільськогосподарських ярмарків, повідомили у Департаменті промисловості та розвитку підприємництва КМДА.

Тимчасова заборона стосується ярмарків, організаторами яких є комунальні підприємства, підпорядковані профільному департаменту КМДА та районним державним адміністраціям.

Мова йде про заборону реалізації м’яса свіжого та м’ясопродуктів, ковбасних та м’ясних виробів, молока та молочних продуктів, риби свіжої, мороженої, копченої, в’яленої, а також продуктів харчування, умови реалізації яких вимагають дотримання температури +6°С.

«Продуктова безпека киян вимагає прийняття зваженого та відповідального рішення. Не допустити спалахів гострих кишкових інфекцій, харчових отруєнь серед споживачів на столичних ярмарках – обов’язок організаторів ярмарків. Заборона тимчасова і діє до моменту отримання роз’яснень від Головного Управління Держпродспоживслужби щодо транспортування, реалізації та зберігання продукції, що швидко псується», – наголосив під час наради директор Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Андрій Мельничук.

Крім того, під час проведення ярмаркових заходів організатори повинні забезпечити безумовне дотримання розпорядження КМДА «Про проведення ярмарків в місті Києві» (зі змінами). Зокрема, мова йде про недопущення до реалізації продукції, що не пройшла ветеринарно-санітарну експертизу та без наявності документів про проходження й підтвердження її безпечності та якості.

Про стан виконання організатори сезонних та сільськогосподарських ярмарків звітуватимуть у профільний департамент щопонеділка.

Додамо, що без продажу якраз м’яса та молочних продуктів ці ярмарки втрачають усякий сенс, оскільки у Києві вистачає ринків та базарів, не кажучи вже про супермаркети та магазини, де широко продають  овочі та фрукти. А ще вдалося спостерігати дивну ситуацію, коли температура знизилася, а заборона продовжувала діяти, і продавці таємно торгували молочними продуктами.