Сьогодні вимикатимуть світло лише на дві години

Читайте також

У Києві “космічні” ціни на таксі

У Києві ціни на таксі продовжують зростати, однак реальний дохід водіїв знизився за час війни. Це зумовлено не лише мобілізацією, яка скоротила кількість таксистів.

У Києві представники різних конфесій молилися за мир в Україні

На Софійській площі столиці України зібралися представники різних релігійних громад та міжнародних організацій для спільної молитви за справедливий мир в Україні. Захід став символом єдності і підтримки у важкі часи російської агресії.

Київ б”є температурні рекорди п’ятий день поспіль

У понеділок 15 липня в Києві максимальна температура повітря виявилась найвищою за час проведення спостережень для цієї дати і склала 34,2 градусів тепла. Попередній рекордний показник 1883 року перевищено на 0,5 градусів.

Загальний борг киян за комуналку

Загальний борг киян за спожиті послуги гарячого водопостачання та опалення становить понад 6,2 млрд грн, а за послуги постачання холодної води та водовідведення — близько 1,2 млрд грн.

У Києві можуть давати по 4 години електроенергії на добу – Київрада

Кияни можуть за оптимістичного сценарію отримувати по 8 годин електричної енергії на добу з розподілом по 4 години вдень та стільки ж вночі.

Поділитися

У четвер, 13 червня, в Україні знову застосовуватимуть графіки відключення електроенергії. Громадяни залишаться без світла ввечері.

Про це повідомило “Укренерго“.

У компанії наголосили, що сьогодні графіки погодинних відключень по всій Україні діятимуть з 20:00 до 22:00.

Водночас в “Укренерго” зауважили, що енергоживлення об’єктів критичної інфраструктури, а також підприємства, які імпортують 80% електроенергії для своїх потреб, відповідно до урядової постанови, обмежуватися не буде.

Де дізнатися інформацію про відключення світла

Найпростіше дізнатися таку інформацію на сайтах постачальників. На кожному зі сайтів — це окремі рубрики чи повідомлення. Якщо сайти через значну кількість користувачів відкриваються довго або тимчасово блокуються для доступу, можна скористатись офіційними повідомленнями у соціальних мережах. Акаунти у соцмережах краще дізнатися з офіційних джерел — на сайтах постачальників.

Перелік офіційних ресурсів по всіх областях України:

Київ — https://www.dtek-kem.com.ua/ua
Київська область — https://www.dtek-krem.com.ua/ua

Нагадаємо, що у Міністерстві енергетики України розповіли, як правильно заощаджувати електроенергію.

“Економія електроенергії — це не повна відмова від світла. Достатньо відповідального споживання”, — зазначили в відомстві.

Основні стратегії економії електроенергії в побуті:

потрібно зменшити споживання електроенергії у пікові години, а саме з 07:00 до 10:00 та з 17:00 до 23:00;
не використовувати одночасно всі потужні електроприлади, які є у квартирі;
вимикати світло у приміщеннях, де нікого немає;
звичайні лампи варто замінити на енергоефективні потужністю не більше 10 ватів. Вони не тільки економлять електроенергію, а й прослужать у декілька разів довше.
зарядні пристрої, акумулятори та павербанки заряджати з 10:00 до 17:00, а не в пікові години, коли навантаження на енергосистему є найбільшим.