Спецтехніка готова прибирати сніг, а у неділю посипала вулиці сіллю

Читайте також

Левітація, акробатика і святкова магія: як пройшло новорічне циркове шоу від Magic Brothers

27 та 28 грудня в КВЦ «Парковий» відбулася серія яскравих новорічних шоу для всієї родини від Magic Brothers.

Родинне Різдво: у Києві відбулася наймасштабніша різдвяна вечеря України

Ця подія об'єднала майже 500 учасників — прийомних батьків, опікунів та їхніх дітей із різних куточків України (Закарпаття, Одещини, Миколаївщини та інших областей), щоб подякувати їм за подароване дітям родинне тепло.

«Крижинка» повертається: у Києві відновили роботу легендарної школи фігурного катання

Київська міська рада офіційно підтримала петицію мешканців столиці щодо збереження та відновлення роботи льодової арени «Крижинка».

У Києві стабілізують теплопостачання

У столиці тривають невідкладні технологічні роботи на тепломережах.

Метро Києва на свята: графік руху поїздів 1–2 січня 2026 року

У перші дні нового року Київський метрополітен працюватиме в адаптованому режимі.

Поділитися

Як повідомили в КК «Київавтодор», спецтехніка готова у будь-який момент вийти на дороги столиці для прибирання снігу. А через погіршення погодних умов у неділю 12 листопада превентивно обробляли київські вулиці соляною сумішшю.

«Фахівці-дорожники працюють в цілодобовому режимі, відслідковують зміни погодних умов за допомогою метеорадара і метеостанцій, встановлених на в‘їздах у столицю. У неділю на київських дорогах працювало 65 одиниць спеціальної техніки, які обробляли дорожнє покриття соляною сумішшю», – зазначив генеральний директор КК «Київавтодор» Олександр Густєлєв.

Усі шляхово-експлуатаційні підприємства КК «Київавтодор» чергують у цілодобовому режимі. На особливий режим роботи підприємство перейшло ще з 1 листопада відповідно до підписаного Київським міським головою розпорядження КМДА щодо утримання автомобільних доріг і тротуарів Києва в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.

Нагадаємо, що готові до обробки вулично-дорожньої мережі столиці під час опадів 345 одиниць снігоприбиральної техніки підприємств комунальної корпорації «Київавтодор». У випадку інтенсивних затяжних снігопадів планується залучити ще 159 одиниць техніки сторонніх організацій – столичні дорожники вже уклали відповідні договори. Комунальні керуючі компанії (у їхній структурі працюють житлово-експлуатаційні дільниці) до роботи взимку підготували в районах 314 одиниць техніки, з них – 193 трактори, решта – мала механізація.

Розпорядженням щодо утримання автомобільних доріг і тротуарів Києва в осінньо-зимовий період визначено перелік із 375 вулиць Києва зі складними умовами руху, головних магістральних вулиць та вулиць, якими проходять маршрути міського пасажирського транспорту, де у період снігопадів та ожеледиці першочергово виконуватимуть обробку проїжджих частин технологічними матеріалами. Також визначено 115 вулиць, із яких першочергово вивозитимуть сніг.

Окрім того, на 27 вулицях столиці можлива заборона руху транспортних засобів з 01:00 до 05:00 на період очищення проїжджої частини від снігу. А за умови отримання від Українського гідрометцентру інформації про складні погодні умови в’їзд до Києва вантажного транспорту буде обмежуватися.