Споживачі електроенергії заборгували Київенерго 677,7 млн грн

Читайте також

З 9 до 14 грудня у Києві відбудуться продуктові сільськогосподарські ярмарки

Цього тижня у столиці пройдуть продуктові сільськогосподарські ярмарки.

She Congress 2025: історії рішучості жінок, що змінюють бізнес

17 грудня 2025 року в Києві SHE Congress 2025 під егідою WoMo об’єднає власниць бізнесу, керівниць, медійниць, культурних діячок і волонтерок.

ПриватБанк подовжив картки на 30 місяців

ПриватБанк автоматично подовжив строк дії всіх платіжних карток на 30 місяців, що дозволяє клієнтам продовжувати їх використання без необхідності перевипуску.

На Бессарабському ринку завершують підготовку до запуску гастрономічного проєкту “Бессарабка. Ринок їжі”

В рамках гастрономічного проєкту "Бессарабка. Ринок їжі" на Бессарабському ринку планують відкрити 17 фудкорнерів та окремий бар,

Відключення світла 5 грудня

У п'ятницю, 5 грудня, у всіх регіонах України будуть діяти погодинні графіки відключення світла.

Поділитися

Борг столичних споживачів за використану електричну енергію перед ПАТ «Київенерго» станом на 1 січня 2017 року становив 677,7 млн грн. Протягом 2016 року він збільшився на 55,9 млн грн, тобто майже на 9%.

У минулому році найбільший приріст заборгованості за електроенергію перед Компанією продемонстрували населення, промисловість та державний бюджет у частині пільг та субсидій для населення. Сумарно заборгованість цих споживачів збільшилась на 174,3 млн грн й склала 400,1 млн грн.

При цьому підприємства життєзабезпечення міста комунальної форми власності за підсумками року зменшили заборгованість на 108,0 млн, до 94,1 млн грн. Зокрема, найбільший боржник – ПАТ «АК «Київводоканал» – зменшив суму боргу до 88,4 млн грн з 169,0 млн грн станом на 1 січня 2016 року.

Динаміка заборгованості за електроенергію перед Київенерго за підсумками 2016 р. за категоріями споживачів, млн грн

енергія

Населення м. Києва протягом 2016 року збільшило заборгованість за спожиту електричну енергію перед Київенерго на 101,4 млн грн – до 299,7 млн грн. За підсумками року збільшення заборгованості зафіксоване по всіх районах столиці.

Найбільшими боржниками за електроенергію перед Київенерго є споживачі Дарницького, Солом’янського та Деснянського районів. Їхня заборгованість станом на 1 січня 2017 року становила 43,5 млн грн, 33,7 млн грн та 33,2 млн грн відповідно.