Стало відомо, скільки у Києві людей скористалися метро минулого тижня

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

Минулого тижня столичним метро скористалися більше 4,7 мільйона пасажирів, із яких 1,2 мільйона – пільговики. Про це інформує КП «Київський метрополітен».

Також із 4 до 11 березня фахівці профільної служби замінили 13 шпал, 4 бруси та 4 напівшпалки в межах станційних колій. Окрім того, триває плановий почерговий капітальний ремонт ескалаторів на станції «Палац спорту».

Разом із тим, через недотримання пасажирами правил користування трапляються зупинки ескалаторів. Так, із різних причин відбулося 94 зупинки ескалаторів, зокрема 6 разів пасажири зупиняли ескалатор ручкою «стоп» без необхідності, 56 – для уникнення травмування, 25 – через потрапляння особистих речей. Підприємство закликає бути обачними та дотримуватися правил поведінки.

Інтервал руху поїздів у будні дні, в години пік становить 02:30-03:00 хвилини, у міжпікові – 05:00-05:30 хвилин. У вихідні дні інтервал між поїздами вдень – 6-7 хвилин. Звертаємо увагу, що рух поїздів «синьою» лінією здійснюється між станціями «Героїв Дніпра» – «Либідська», а між станціями «Теремки» – «Деміївська» працює «човниковий» рух поїздів з інтервалом 13 та 17 хвилин, залежно від напрямку руху. Детально про режим роботи за посиланням: http://metro.kyiv.ua/node/7290.

Нагадаємо, що 8 березня станція «Дніпро» відновила роботу у звичайному режимі. Графік роботи станції з 05:41 до 22:36. Нагадаємо, що з міркувань безпеки під час повітряної тривоги рух поїздів наземними ділянками призупиняється, зокрема і на станції «Дніпро».

Разом із тим, усі 46 підземних станцій працюють у цілодобовому режимі як укриття. Під час повітряної тривоги на вхід відкриті всі вестибюлі підземних станцій метро. Також для більшого комфорту в чергових працівників станції можна отримати розкладні стільці, модульні лави та матраци.