Стартувало опитування щодо ментального здоров’я

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

У застосунку Київ Цифровий розпочалося опитування щодо ментального здоров’я містян. Цьогорічне дослідження допоможе визначити, чи змінився ментальний стан людей та якими способами вони зміцнюють свою стресостійкість. Про це повідомила заступниця голови КМДА зі здійснення самоврядних повноважень та впровадження безбар’єрності Марина Хонда на своїй сторінці у Facebook.

«Результати торішнього дослідження через сервіс Київ Цифровий показали, що за допомогою психологів зверталися менш як 3%. Інше дослідження, проведене Центром стресостійкості Києва, показало: для 11% респондентів послуги фахівця з ментального здоров’я занадто дорогі, а понад 7% просто не знають, де їх можна отримати. Найчастіше люди йшли до рідних та друзів – понад 70% та понад 50% відповідно. Дані опитувань допомогли створити нові програми та сервіси психологічної підтримки. Зокрема, отримати безоплатну психологічну допомогу можна в Київському міському Центрі гендерної рівності, запобігання та протидії насильству, а також у «Київ Мілітарі Хаб». Цьогорічне дослідження допоможе визначити, чи змінився ментальний стан людей та якими способами вони зміцнюють свою стресостійкість. Форма розміщена в розділі «Опитування» в застосунку Київ Цифровий. Орієнтовний час, який знадобиться, щоб пройти це опитування, – 2 хвилини», – зазначила Марина Хонда.

Опитування триватиме до 2 травня.