Мер Гамбурга прибув до Києва

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

Вдень 22 квітня мер Гамбурга Петер Ченчер прибув із неанонсованим візитом до Києва. Політик має намір провести переговори із мером української столиці Віталієм Кличком. .

Під час візиту Ченчер обговорить співпрацю Києва та Гамбурга. Про це він заявив на своїй сторінці у соцмережі Х.

Ченчер заявив, що обговорить з Кличком підтримку української столиці в рамках “Пакту про солідарність та майбутнє”. Також він додав, що своїм візитом хоче висловити підтримку та солідарність Україні.

“Привіт, Київ! Сьогодні я розмовляю в українській столиці з Віталієм Кличком про підтримку у рамках нашого “Пакту про солідарність та майбутнє”. Мені хотілося б познайомитися з Києвом, висловити нашу солідарність і обговорити співпрацю наших міст”, – заявив Ченчер.

Також він зазначив, що народ України мужньо, наполегливо та з величезною силою чинить спротив російській агресії. За словами Ченчера, підтримка України має продовжуватися доти, доки війна не закінчиться і не почнеться відновлення.

За попередніми даними, Ченчер проведе переговори з Віталієм Кличком та його братом Володимиром. Також у нього заплановано зустрічі з представниками українського уряду.

Раніше повідомлялося, що віце-канцлер і міністр економіки Німеччини Роберт Хабек вранці 18 квітня прибув в Україну. Його поїздка також трималася в секреті з міркувань безпеки.