Столиця України невтомно б”є рекорди

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

У столиці України в понеділок, 1 квітня, зафіксували три температурні рекорди: зокрема, температура повітря була 4,3 °C вище попереднього рекордного показника 2016 року
Про це повідомляє Центральна геофізична обсерваторія імені Бориса Срезневського.

“Мінімальна температура повітря у столиці виявилась найтеплішою для цього дня, адже температура не опустилася нижче +10,4 °C. Попереднє рекордне значення 2017 року перевищено на 0,4 °C”, – йдеться у повідомленні.

Водночас максимальна температура повітря досягла +24,6 °C, побивши на 4,3 °C попередній рекорд показника, зафіксований цього дня у 2016 році.

Окрім цього, середньодобова температура повітря виявилась найвищою за час проведення спостережень для цього дня і склала +17,3 °C, що перевищило попередній рекордний показник 2021 року на 3,2 °C, а кліматичну норму – на 10,4 °C.

“За багаторічними показниками така температура повітря відповідає кінцю травня”, – зазначили в обсерваторії.