Нові ТРЦ готуються до відкриття на заході України

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

На сьогодні на різних стадіях реалізації на заході країни знаходяться одразу 6 проєктів нових торгово-розважальних центрів сумарною площею понад 180 000 кв. м. Про це повідомляє консалтингова компанія Retail & Development Advisor (RDA), яка виступає ексклюзивним брокером та консультантом цих ТРЦ. 

“Вже у цьому році до відкриття заплановані ТРЦ Ukraine в Ужгороді, ТЦ А7 в Івано-Франківську та ТРЦ Росвигів у Мукачеві. Найбільший з них – чотириповерховий ТРЦ Ukraine – відкриється на ужгородському проспекті Свободи. Він займатиме близько 20 000 кв. м площі, з яких 12 000 кв. м буде відведено під оренду. До кінця весни будуть завершені будівельні роботи, а влітку розпочнеться облаштування фасаду та проведення внутрішніх робіт”, – каже генеральний директор компанії RDA Андрій Лотоцький

Нові ТРЦ відкриються на заході України

Нові ТРЦ

Якірними орендарями ТРЦ будуть продуктовий супермаркет ALMA площею майже 3000 кв. м, сучасний кінотеатр, фудкорт, а також відомі в Україні торгові мережі одягу, парфумерії, ювелірної продукції тощо. Серед них будуть бренди польської fashion-групи LPP, магазини Brocard, Золотий Вік, Укрзолото та інші національні та міжнародні бренди. 

Інші ТРЦ, заплановані до відкриття у 2024 році, за масштабами будуть менші. Проєкт торгового центру А7 в Івано-Франківську планується відкрити в листопаді на вулиці Галицька, 57. Його загальна площа становитиме 10 000 кв. м, а торгова – 7500 кв. м. Компанія RDA вже розпочала процес підписання попередніх угод з орендарями, серед яких бренди LPP, Fly Kids, Золота країна та низка інших операторів.

Наприкінці року також очікується запуск у Мукачеві торгово-розважального центру Росвигівський, який розміститься на перехресті вулиць Росвигівська та Генерала Петрова. Це зробить його зручним як для пішохідного трафіку, так і для автомобільного. Додаткових відвідувачів торговельному центру також забезпечуватиме близькість траси міжнародного значення Київ – Чоп. Загальна площа ТРЦ займатиме 5600 кв. м (GLA – 3500 кв. м), а основним якорем об’єкта буде продуктовий супермаркет ALMA площею 1300 кв. м. В ТЦ також будуть предствлені бренди LPP, Алло, Золота Країна, Prostor та інші.

На другий квартал наступного року також заплановано запуск першої черги двоповерхового ТРЦ Family Mall в Стрию Львівської області. Цей торгово-розважальний комплекс розташується на вул. Болехівська, 2. Він матиме підземний (на 300 місць) та наземний (на 135 місць) паркінги, а його загальна площа складатиме понад 26 000 кв. м, з яких 17 000 кв. м призначатимуться під оренду. Відкриття другої черги ТРЦ намічено на перший квартал 2026 року. 

ТРЦ

ТРЦ Kvartal City

Як зазначають в компанії RDA, цьогоріч також розпочнеться будівництво двох великих ТРЦ у Львові й Тернополі. У Львові новий ТРЦ Kvartal City буде споруджуватися на вул. Шевченка, 313. В межах реалізації цього проєкту планується будівництво будівлі загальною площею 51 300 кв. м, з яких 12 000 кв. м займатиме багаторівневий паркінг, ще 10 000 кв. м – підземний паркінг. Під відкриття операторів торгівлі тут буде відведено 22 500 кв. м, а під офісну складову – 2450 кв. м. Також в ТРЦ Kvartal City відкриється кінотеатр I-MAX площею близько 3400 кв. м. Запуск об’єкта в роботу девелопер планує вже в I кварталі 2026 року. 

ТРЦ Warshawsky

ТРЦ Warshawsky

У Тернополі цьогоріч має стартувати будівництво найбільшого в місті ТРЦ Warshawsky загальною площею 64 367кв. м. Як повідомлялося раніше, проєкт чотириповерхового торгово-розважального центру на Підволочиському шосе передбачає 33 000 кв. м орендних площ та повноцінний автовокзал в структурі ТРЦ. Втім, зараз RDA проводить удосконалення концепції комплексу з метою збільшення торгових площ, зважаючи на ажіотаж ритейлерів, і разом з тим, планує зробити паркінг більшим та комфортнішим.

Оновлений концепт ТРЦ Warshawsky в компанії обіцяють представити вже на виставці RAU Expo – 2024, що пройде у Києві 12-13 червня. А вже найближчим часом RDA планує анонсувати ще низку проєктів у галузі торгової нерухомості, що плануються до реалізації в найближчі роки.