Столиця ввійшла до трійки лідерів за кількістю задокументованих п’яних за кермом

Читайте також

She Congress 2025: історії рішучості жінок, що змінюють бізнес

17 грудня 2025 року в Києві SHE Congress 2025 під егідою WoMo об’єднає власниць бізнесу, керівниць, медійниць, культурних діячок і волонтерок.

ПриватБанк подовжив картки на 30 місяців

ПриватБанк автоматично подовжив строк дії всіх платіжних карток на 30 місяців, що дозволяє клієнтам продовжувати їх використання без необхідності перевипуску.

На Бессарабському ринку завершують підготовку до запуску гастрономічного проєкту “Бессарабка. Ринок їжі”

В рамках гастрономічного проєкту "Бессарабка. Ринок їжі" на Бессарабському ринку планують відкрити 17 фудкорнерів та окремий бар,

Відключення світла 5 грудня

У п'ятницю, 5 грудня, у всіх регіонах України будуть діяти погодинні графіки відключення світла.

Київський шляхопровід «Осокорки» на старті нового життя

У столиці, на шляхопроводі поблизу станції метро «Осокорки», завершено ключовий етап капітального ремонту

Поділитися

Торік в Україні поліцейські склали 65702 протоколи на п’яних водіїв. Найбільше – на Дніпропетровщині, у Києві та Одеській області.

Про це повідомляє opendatabot.

Як зазначається, минулого року в Дніпропетровській та Одеській областях було викрито відповідно понад 8,7 і 7 тис. нетверезих водіїв, у Києві — більше 8,1 тисячі.

Натомість найменше протоколів за водіння в нетверезому стані складено на Черкащині — 720, Тернопільщині — 816 та Івано-Франківщині — 880.

Варто зазначити, що торік було зафіксовано тисячу ДТП із загиблими та травмованими внаслідок  керування авто п’яними водіями. У таких аваріях 110 людей загинуло, 1302  травмовано.

Нині кожне 25 ДТП із загиблими або травмованими стається саме через керування транспортними засобами в стані сп’яніння.

Загалом, як зазначають правоохоронці, у 2024 році ДТП, скоєних нетверезими водіями, побільшало  майже на 19 відсотків  у порівнянні з 2021 роком.