Створений VR-додаток «Київ: з ранку до світанку»

Читайте також

На Виноградарі в Києві висадили платани

Про це повідомили в КП УЗН Подільського району. Комунальники висадили 11 платанів у сквері на проспекті Георгія Гонгадзе.

Воювати будуть “залізяки”

Війна в Україні знаходиться дуже близько до того моменту, коли на полі бою з обох сторін будуть воювати не люди, а машини.

Чи буде звільнено ректора КНУ?

Петиція щодо звільнення ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимира Бугрова набрала 25 тисяч голосів, необхідних для її подальшого розгляду президентом України. Про це стало відомо із сайту Офісу президента.

Хабарники мешкають у Києві

Київ та Київська область увійшли до трійки найбільших хабарників в Україні. Про це повідомляє Опендатабот. Торік тут винесли вироки 325 корупціонерам. Лідером виступає Львівщина, також на пʼятки наступає Одещина.

У Київському СІЗО немає вільних місць

Платні камери підвищеної комфортності в Київському слідчому ізоляторі окупилися дуже швидко. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська. За його словами, ініціатива щодо створення платних камер у СІЗО "прекрасно працює".

Поділитися

Українська студія Sensorama Lab створилаVR-застосунок «Київ: з ранку до світанку» для віртуальної подорожі знаковими, але багатьом ще не відомими, місцями столиці України. Під час VR-туру учасники проживають день у весняному Києві — відвідують шість його найбільш незвичайних місць і стають безпосередніми учасниками подій, які відбуваються в них. Пройти віртуальну екскурсію містом можна за допомогою VR-шолома Lenovo Explorer, безкоштовно завантаживши застосунок із сайту lenovo.ua/vrkyiv

VR-додаток

Віртуальний тур «Київ: з ранку до світанку» створює відчуття реальної присутності на екскурсії та розрахований на повне проходження більш ніж за 25 хвилин. Маршрут охоплює шість пам’яток: Будинок звукозапису Українського Радіо, Київський Велотрек, Технопарк UNIT City, Театр на Подолі, Арт-завод Платформу та Національну бібліотеку ім. Вернадського.
«Київ: з ранку до світанку» — це повноцінний інтерактивний VR-контент, над створенням якого українська студія Sensorama Lab працювала чотири місяці. Для реалізації ідеї команда провела фото- та відеозйомки за участю справжніх акторів у театрі та музикантів у Будинку звукозапису, зробила тривимірне фотосканування, озвучення, створила 3D-моделі та анімацію.

велотрек

Озвучили VR-застосунок відомі київські екскурсоводи — автор урбаністичних екскурсій, знавець таємних місць, засновник «Інтересний Київ» Арсеній Фінберг та хранителька романтики старовинних київських вулочок, автор пішохідних екскурсій історичним Києвом Олена Орос. Вони знайомлять користувача з містом та розповідають про цікаві місця так само, як і на своїх екскурсіях, занурюючи учасника в таємниці та секрети Києва.

Під час екскурсії учасник зможе потрапити на репетицію оркестру та виступити в ролі диригента в Будинку звукозапису, стати конструктором і зібрати супертехнологічний велосипед «Еней» на велотреці, взяти участь у інтелектуальній вікторині в Національній бібліотеці. Також користувач VR-застосунка побуває на фестивалі «Кураж Базар Індія» на Арт-заводі, зможе відчути атмосферу вистави у Театрі на Подолі та отримати в ньому роль, а також подивитися, чим живе та як розвивається українська «Кремнієва долина» — UNIT City. Під час туру користувач VR-застосунка виконає завдання та візьме участь у грі, після якої зможе отримати справжні призи.

VR-додаток

Презентація віртуальної екскурсії «Київ: з ранку до світанку» відбулася 7 серпня 2018 року в Технопарку UNIT City. Учасники мали можливість ознайомитися з туром та застосунком за допомогою VR-шоломів Lenovo Explorer і потужних ноутбуків Legion Y520 для геймерів. Шолом Lenovo Explorer дозволяє працювати з VR-застосунками протягом тривалого часу завдяки високій роздільній здатності (2880 х 1440), простому підключенню, невеликій вазі та зручній конструкції. Він облаштований двома контролерами переміщення. Вбудовані датчики шолома автоматично відслідковують рух контролерів, коли користувач тримає їх у руках, даючи більше свободи у віртуальних світах та іграх. Шолом Lenovo Explorer дає можливість насолодитися різноманітним контентом віртуальної реальності: від освітнього до розважального.

VR-додаток

Застосунок буде доступний для усіх шоломів на платформі Windows Mixed Reality, а також протягом найближчого часу портований і для інших платформ. Завантажити застосунок віртуальної екскурсії «Київ: з ранку до світанку» можна буде з будь-якої точки світу з магазинів* Microsoft Store та Steam. Вимоги до ПК або ноутбука для використання програми відповідають мінімальним вимогам для Windows Mixed Reality, для завантаження застосунку знадобиться вільний простір на диску – 9 ГБ.

Протягом найближчого часу застосунок буде також доступний англійською та російською мовами, що дозволить розширити географію користувачів і зануритися в атмосферу інноваційного Києва з будь-якої точки світу.

Протягом найближчого часу застосунок буде також доступний англійською та російською мовами, що дозволить розширити географію користувачів та зануритися у атмосферу інноваційного Києва з будь-якої точки світу.