У вівторок, 10 березня, після вчорашнього невдалого засідання, Київська міська рада мобілізувалася та підтримала стратегічний План енергостійкості столиці.
Кабінет Міністрів України виділив значні кошти з резервного фонду державного бюджету на підготовку столичної інфраструктури до майбутнього опалювального сезону.