Тариф до 20 гривень за кіловат

Читайте також

Тарифи на послуги ЖКГ різко зростуть

В Україні з початку повномасштабної війни житлово-комунальні тарифи на кілька ключових послуг, зокрема водопостачання, природний газ, гарячу воду та опалення залишалися незмінними.

В “Укренерго” повідомили, чи діятимуть графіки відключення 18 вересня

Компанія "Укренерго" повідомила, що в середу, 18 вересня, заходи щодо обмеження електроенергії не прогнозуються.

У “Київ Цифровий” додали «Мапу ментального здоров’я» для пошуку психологічної підтримки

У застосунку “Київ Цифровий” запустили «Мапу ментального здоров’я», яка допоможе містянам знайти необхідну психологічну допомогу.

Київські митники спалили понад 11 тисяч ляльок Barbie

Сумний фінал спіткав іграшки через порушення прав інтелектуальної власності та спробу ввезти в Україну контрафактний товар.

У Києві середньодобовий вміст діоксиду азоту перевищує допустимі концентрації

В Українському гідрометеорологічному центрі у вівторок, 17 вересня, повідомили, що середньодобовий вміст діоксиду азоту у столиці перевищує гранично допустимі концентрації (ГДК).

Поділитися

Українцям розповіли, скільки коштує для громадян країни електрична енергія від зарядних систем типу “екофлоу”.

Як передає “Хвиля“, про це повідомив гендиректор Д.Трейдінг Дмитро Маляр.

В умовах нестабільного енергопостачання, спричиненого поточною ситуацією в країні, багато українців звернулися до альтернативних джерел електроенергії. Одним із популярних рішень стали портативні зарядні станції, відомі як системи “екофлоу”. Ці пристрої забезпечують автономне живлення у разі вимкнення електрики. Однак ціни на електричну енергію від них не лише в кілька разів вищі, а й дорого коштуватиме вартість ремонту такого обладнання.

За словами Маляра, кінцева вартість електроенергії від зарядних систем може сягати 14-15 грн/кВт-год. А ось вартість від генераторів ще вища – близько 20 гривень.

“Коли ти купуєш “екофлоу” або інше рішення, ціна виробленої цим інвертором електроенергії – близько 14-15 грн/кВт-год. ​​… З генератора найдорожча електроенергія, це близько 20 грн/кВт-год”, – сказав він.

До того ж власники генераторів, окрім витрат на сам прилад, витрачають ще й кошти на пальне до нього, що є досить затратним.

При цьому експерт визнав, що у разі подальших відключень світла – це буде єдиним керованим способом узимку виробляти електроенергію.

“Це затратно і це не рішення для однієї квартири. Це рішення для будинку”, – наголосив він.

Інвертори і акумулятори у свою чергу не виробляють електроенергію, а тільки віддають накопичену раніше з мережі, за яку теж необхідно платити.

Однак, незважаючи на це виникає ще одна додаткова проблема зарядних станцій. Це дороговизна ремонту обладнання.

Зазначимо, що зараз населення України платить за електроенергію 4,32 гривень за 1 кВт-год. Нову вартість електроенергії обіцяють не переглядати цілий рік.