Тариф до 20 гривень за кіловат

Читайте також

Чотири роки в’язниці за вигадку

Киянина засудили до 4 років в’язниці за вигадану історію про підготовку до підриву Південного мосту

Вибираємо заколисуючий центр для малюка

Пристосування для заколисування немовлят мають масу переваг. Вони прискорюють засинання і покращують сон, заспокоюють і розслаблюють крихітку/

Апеляція підтвердила вирок ґвалтівнику 8-річної дитини

Ювенальні прокурори у Київському апеляційному суді відстояли вирок суду, яким до 15 років позбавлення волі засуджено чоловіка за зґвалтування 8-річної падчерки.

У Києві чоловік застосував газ проти поліції

У Києві в Оболонському районі чоловік застосував сльозогінний газ проти поліцейських.

У Києві урочисто повертатимуть врятованих кажанів у природу

Український центр реабілітації рукокрилих запрошує киян на урочисте повернення врятованих рукокрилих у природу.

Поділитися

Українцям розповіли, скільки коштує для громадян країни електрична енергія від зарядних систем типу “екофлоу”.

Як передає “Хвиля“, про це повідомив гендиректор Д.Трейдінг Дмитро Маляр.

В умовах нестабільного енергопостачання, спричиненого поточною ситуацією в країні, багато українців звернулися до альтернативних джерел електроенергії. Одним із популярних рішень стали портативні зарядні станції, відомі як системи “екофлоу”. Ці пристрої забезпечують автономне живлення у разі вимкнення електрики. Однак ціни на електричну енергію від них не лише в кілька разів вищі, а й дорого коштуватиме вартість ремонту такого обладнання.

За словами Маляра, кінцева вартість електроенергії від зарядних систем може сягати 14-15 грн/кВт-год. А ось вартість від генераторів ще вища – близько 20 гривень.

“Коли ти купуєш “екофлоу” або інше рішення, ціна виробленої цим інвертором електроенергії – близько 14-15 грн/кВт-год. ​​… З генератора найдорожча електроенергія, це близько 20 грн/кВт-год”, – сказав він.

До того ж власники генераторів, окрім витрат на сам прилад, витрачають ще й кошти на пальне до нього, що є досить затратним.

При цьому експерт визнав, що у разі подальших відключень світла – це буде єдиним керованим способом узимку виробляти електроенергію.

“Це затратно і це не рішення для однієї квартири. Це рішення для будинку”, – наголосив він.

Інвертори і акумулятори у свою чергу не виробляють електроенергію, а тільки віддають накопичену раніше з мережі, за яку теж необхідно платити.

Однак, незважаючи на це виникає ще одна додаткова проблема зарядних станцій. Це дороговизна ремонту обладнання.

Зазначимо, що зараз населення України платить за електроенергію 4,32 гривень за 1 кВт-год. Нову вартість електроенергії обіцяють не переглядати цілий рік.