Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Читайте також

«Чи потрібен нам такий міністр?»

У середу, 25 березня, Національний університет фізичного виховання і спорту України (НУФВСУ) став епіцентром гучного скандалу.

В Україні 26 березня відключення світла не плануються – Укренерго

У четвер, 26 березня, в Україні заходи обмеження споживання електроенергії не плануються.

Київ розпочав підготовку до опалювального сезону-2026/2027

Одразу після завершення попереднього сезону Київ, не гаючи часу, перейшов до підготовки до зими 2026/2027.

Кінець легенди: у Києві знесли останній цех Мотозаводу

У березні 2026 року в столиці офіційно завершилася історія Київського мотоциклетного заводу (КМЗ).

Київ став лідером серед міст України за рівнем розвитку відкритих даних

Столиця посіла перше місце серед 11 українських міст у дослідженні «Прозорі міста» від Transparency International Ukraine.

Поділитися

Міст-хвилю в Києві, що поєднає парк “Наталка” та Оболонський острів, обіцяють відкрити в травні 2024 року, пише ЦТС.

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина – 4 метри.

Міст виготовлено з металу, що надійшов із “Азовсталі”, він складається з п’яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

“Вже майже повністю влаштували прохідну частину з плит. Мостова споруда повністю спирається на постійні опори. Незабаром будуть прибрані рештки тимчасових конструкцій. В основі зроблені переходи з мосту на обидва береги Оболонської затоки”, – розпові

в інфраструктурний оглядач Павло Авдокушин.

Відкриття мосту приурочене до Дня Києва, що відбудеться в кінці травня 2024 року.

Будівництво фінансується приватними пожертвами, зокрема Паризькою агломерацією (Франція) та державою Тайвань.