Театр імені Івана Франка відкриває 98-й сезон

9 вересня, за традицією, Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка розпочинає свій новий – 98 театральний сезон виставою за твором патрона театру. В цей вечір франківці репрезентують інсценізацію повісті «Перехресні стежки» у постановці Дмитра Чирипюка.

Колектив розпочав підготовку до 100-річчя від дня заснування театру, що святкуватиметься у 2020 році. Так, за минулий сезон було здійснено 6 постановок: 3 на Основній сцені та 3 на Камерній сцені ім. С. Данченка.

Зараз тривають репетиції майбутніх прем’єр. Вже 12 вересня франківці запрошують на прем’єру п’єси Педро Кальдерона «Життя – це сон».

98 сезон обіцяє стати рясним на бенефіси та ювілейні вечори зірок національної сцени: корифея театру ім. І. Франка – Галини Яблонської, Ірини Дорошенко, Людмили Смородіної, Поліни Лазової, Володимира Коляди, Остапа Ступки.

На листопад запланована прем’єра п’єси класика німецької драматургії Генріха фон Кляйста «Розбитий глек». Над постановкою працює режисер Роман Мархоліа, сценографія – Володимира Ковальчука. В головних ролях: Остап Ступка, Олексій Богданович, Олександр Задніпровський, Наталія Корпан, Анжеліка Савченко, Тетяна Міхіна.

Наприкінці року на Камерній сцені театру ім. С. Данченка очікується постановка п’єси сучасного фінського драматурга К. Смедса «Дедалі темніший будинок» (спільний проект театру та Посольства Фінляндії в Україні).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне