Театр на Подолі повинен органічно вписуватися у Андріївський узвіз – Бондаренко

Читайте також

Хто у Києві може “зашибати” до 50000 грн. щомісяця?

Незважаючи на те, що мінімальна зарплата в Україні все ще лишається на досить низькому рівні, представники деяких професій можуть розраховувати на гідну оплату праці. Наприклад, водіям у Києві готові платити близько 50 тисяч гривень на місяць.

Київська міська рада оголошує додатковий набір присяжних

Київська міська рада оголошує додатковий набір присяжних до Голосіївського, Дніпровського, Деснянського, Оболонського, Печерського, Подільського, Святошинського, Солом'янського районних судів міста Києва.

У Києві хочуть виробляти безпілотники

У Київській міській раді зареєстрували проєкт рішення про створення комунального підприємства з виробництва БПЛА, який подав депутат Віталій Нестор. Реалізація проєкту рішення потребує виділення бюджетних коштів у розмірі 400 млн грн. Департамент муніципальної безпеки розробить Положення про комунальне підприємство.

У Києві шахрай наживався на довірливих клієнтах

У Києві шахрай ошукував людей на купівлі одягу в інтернеті. Чоловік вже не вперше притягується до кримінальної відповідальності за подібні злочини. Тепер його судитимуть.

День акваріуміста у Будинку природи

31 березня з 12:00 Київський міський Будинок природи запрошує киян та гостей міста на розважально-просвітницький захід до Всесвітнього дня акваріуміста

Поділитися

Театр на Подолі повинен органічно вписуватися у середовище Андріївського узвозу, вважає  керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко.

Він повідомив, що минулого тижня при Департаменті містобудування та архітектури утворено робочу групу для врегулювання ситуації навколо реконструкції будівлі Театру на Подолі.

«При формуванні групи, місто врахувало побажання усіх стейкхолдерів процесу, тож ми чекаємо, що робоча група буде працювати конструктивно та ефективно і надасть професійні, незаангажовані пропозиції стосовно подальшої долі проекту», – підкреслив Володимир Бондаренко.

За результатами переговорів до групи увійшли 19 осіб, серед яких і представники театру та меценатів, і представники громадських та професійних організацій. Зокрема, це представники ГО «Громада Андріївського узвозу», Національної спілки архітекторів, Українського товариства охорони пам’яток, Інституту проблем сучасного мистецтва, Києво-Могилянської академії, спілки театральних діячів, ліги екскурсоводів Києва.

Як зазначив керівник апарату КМДА, рішення стосовно подальшої долі проекту має відповідати чітким та зрозумілим критеріям: органічному вигляду театру у середовищі Андріївського узвозу, дотриманню норм законодавства та ефективності використання коштів киян.

«Ми наголошуємо, що мета міста – захист історичного ареалу, і ми будемо продовжувати відстоювати інтереси Києва, маючи підтримку громадськості та законні важелі. Будівля не буде введена в експлуатацію, доки не отримає схвалення киян. І це наша чітка позиція», – наголосив  Бондаренко

Нагадаємо, що містобудівна рада надала свої рекомендації щодо необхідності змін у фасаді Театру та актуальності громадських слухань ще у 2015 році. Наразі існує низка суперечливих думок стосовно сучасної будівлі театру, однак усі погоджуються в одному – Театру на Подолі потрібна нова будівля.

spot_img