Технологічна конференція PowerUp відбудеться у Києві

Читайте також

На нас чекає справжня лавина подорожчань

З 1 червня тариф на електроенергію зріс до 4,32 гривні за кіловат-годину, що неминуче призведе до подорожчання товарів та послуг. Підвищення тарифів відіб'ється на вартості обслуговування багатоквартирних будинків та транспортних витрат, які підприємці перекладуть на споживачів.

Ще одна комунальна послуга зросте на 30%

Незабаром очікується значне зростання тарифів на водопостачання та водовідведення. Водоканали по всій країні вимагають перегляду вартості послуг, які не змінювалися вже кілька років.

Владі все замало

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль нещодавно зробив важливу заяву щодо нових тарифів на електроенергію. За його словами, новий тариф 4,32 грн/кВт-год, встановлений урядом, не покриває реальну ринкову вартість електроенергії, яка наразі становить 7−8 грн/кВт-год.

Коли відключатимуть світло у п”ятницю, 14 червня

У пʼятницю, 14 червня, по всій Україні обленерго будуть застосовувати графіки погодинних відключень з 18.00 до 22.00.

Новий етап материнства Наталії Могилевської

У своєму Instagram Наталія Могилевська поділилася подарунком, який підготувала для молодшої доньки Софійки - дитячим ліжечком.

Поділитися

Компанія Glovo та Український фонд стартапів (УФС) організовують щорічну технологічну конференцію PowerUp, яка відбудеться 18 червня в Києві. Захід буде присвячений економічному відновленню України та спрямований на залучення іноземних інвестицій в українські технологічні компанії та стартапи.

Мета конференції — розширити можливості української стартап-екосистеми та сприяти її масштабуванню, привабити іноземних інвесторів та підтримати відновлення економіки України.

Ініціатор створення конференції PowerUp – співзасновник іспанської компанії Glovo, Саша Мішо, який неодноразово відвідував Україну після початку війни та активно просуває ідею посилення іноземних інвестицій в українські стартапи.

“Україна — один з найбільших ринків для Glovo та, попри війну, залишається потужною ареною для ведення бізнесу. Тут є унікальне поєднання талантів і стартап-культури, а місцеві підприємці знову і знову демонструють дивовижну стійкість і силу під час війни. Ми хочемо довести іноземним інвесторам, що в українську стартап-екосистему варто продовжувати інвестувати, тому разом з УФС та технологічними партнерами створили конференцію PowerUp”, – коментує Саша Мішо, співзасновник Glovo.

Перша частина конференції складатиметься з трьох панелей, які об’єднають лідерів топових українських технологічних компаній, керівників інституцій та венчурних фондів, представників державних установ, а також експертів галузі у дискусіях на теми:

Як заснувати компанію та масштабувати її за межі України;
Як керувати компанією в Україні всупереч негараздам та мати успішний бізнес;
Чому досі вигідно інвестувати в українські компанії та розвивати таланти.

Окремою частиною конференції є Glovo Startup Lab — щорічний конкурс стартапів, який Glovo вже другий рік поспіль проводить у партнерстві з УФС. Цього року обиратимуть трійку кращих стартапів у сфері технологій серед 10 команд, який пройшли відбір. Переможці отримають до 20 тисяч євро та стажування від команди Glovo в Барселоні або онлайн.

Серед гостей будуть ключові стейкхолдери української технологічної екосистеми та представники IT спільноти.

Конференція відбудеться 18 червня в центрі Києва, з 10:00 до 17:00.

Реєстрація на конференцію: https://cutt.ly/Tey1t1Dg