Травень у Києві був дуже теплим

Читайте також

На нас чекає справжня лавина подорожчань

З 1 червня тариф на електроенергію зріс до 4,32 гривні за кіловат-годину, що неминуче призведе до подорожчання товарів та послуг. Підвищення тарифів відіб'ється на вартості обслуговування багатоквартирних будинків та транспортних витрат, які підприємці перекладуть на споживачів.

Ще одна комунальна послуга зросте на 30%

Незабаром очікується значне зростання тарифів на водопостачання та водовідведення. Водоканали по всій країні вимагають перегляду вартості послуг, які не змінювалися вже кілька років.

Владі все замало

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль нещодавно зробив важливу заяву щодо нових тарифів на електроенергію. За його словами, новий тариф 4,32 грн/кВт-год, встановлений урядом, не покриває реальну ринкову вартість електроенергії, яка наразі становить 7−8 грн/кВт-год.

Коли відключатимуть світло у п”ятницю, 14 червня

У пʼятницю, 14 червня, по всій Україні обленерго будуть застосовувати графіки погодинних відключень з 18.00 до 22.00.

Новий етап материнства Наталії Могилевської

У своєму Instagram Наталія Могилевська поділилася подарунком, який підготувала для молодшої доньки Софійки - дитячим ліжечком.

Поділитися

Цьогоріч середньомісячна температура травня у Києві була вище за кліматичну норму.

У травні середньомісячна температура в Києві склала + 16,3°C, що на 0,5°C вище кліматичної норми, а кількість опадів склала 23% від кліматичної норми, що робить цей травень восьмим за посушливістю в столиці з 1891 року.

Середньомісячна температура травня у Києві склала +16,3°С, що вище за кліматичну норму на 0,5°С. Про це заявили у метеостанції Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського, передає УНН.

Середньомісячна температура повітря травня у Києві склала 16,3°С, що вище кліматичної норми на 0,5°С. Найхолодніше було 14 травня, коли мінімальна температура знизилась під ранок до +2,9°С, а найтепліше – 22 числа, коли максимальна температура підвищилась до +28,0