У Києві продемонструють шедевр ювелірного мистецтва

Читайте також

Тупому парубкові загрожує “п’ятірка” за ґратами

У Києві затримали юнака, який запустив салют з вікна багатоповерхівки на Оболоні

На нас чекає справжня лавина подорожчань

З 1 червня тариф на електроенергію зріс до 4,32 гривні за кіловат-годину, що неминуче призведе до подорожчання товарів та послуг. Підвищення тарифів відіб'ється на вартості обслуговування багатоквартирних будинків та транспортних витрат, які підприємці перекладуть на споживачів.

Ще одна комунальна послуга зросте на 30%

Незабаром очікується значне зростання тарифів на водопостачання та водовідведення. Водоканали по всій країні вимагають перегляду вартості послуг, які не змінювалися вже кілька років.

Владі все замало

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль нещодавно зробив важливу заяву щодо нових тарифів на електроенергію. За його словами, новий тариф 4,32 грн/кВт-год, встановлений урядом, не покриває реальну ринкову вартість електроенергії, яка наразі становить 7−8 грн/кВт-год.

Коли відключатимуть світло у п”ятницю, 14 червня

У пʼятницю, 14 червня, по всій Україні обленерго будуть застосовувати графіки погодинних відключень з 18.00 до 22.00.

Поділитися

У Музеї історії Києва відкриється виставка під назвою “Лавра Небесна”, центральне місце в якій займе ювелірна композиція Ірини Карпової “Лавра Небесна”, присвячена історії та значенням Києво-Печерської Лаври.

У Києві продемонструють шедевр ювелірного мистецтва. Центральне місце в експозиції займатиме ювелірна художня композиція “Лавра Небесна” авторки Ірини Карпової. Про це повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики України, передає УНН.

Сьогодні у Музеї історії міста Києва розпочнеться відкриття виставки під назвою “Лавра Небесна”. Цей захід приурочений до головної духовної святині українського народу – Києво-Печерської лаври.

Головною метою проєкту є привернення уваги до історії, краси та значення легендарної київської пам’ятки.

Центральне місце в експозиції займає ювелірна художня композиція “Лавра Небесна”, створена авторкою Іриною Карповою. Ця робота, сповнена філософського сенсу, є символом перемоги України в духовній сфері та віри у світле майбутнє для українського народу.

Експозиція також включає ікону “Преподобні Антоній та Феодосій Печерські” Успенського собору Києво-Печерської лаври, старовинні гравюри з Музею Шереметьєвих, ікони з колекції Музею історії міста Києва та інші цінні експонати.