У 2016 році Київ зекономив півмільярда гривень завдяки електронним закупівлям – Бондаренко

У 2016 році Київ провів понад 47 тисяч процедур у системі публічних закупівель Prozorro, згідно із Законом України «Про здійснення державних закупівель». Про це повідомив керівник апарату Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко.

«Станом на 31 грудня минулого року в системі було зареєстровано 1715 замовників міського підпорядкування, які провели 47120 процедур на загальну суму 11,77 мільярдів гривень», – зауважив керівник апарату КМДА та додав, що середній відсоток зниження ціни учасниками закупівель за минулий рік склав 15,78%.

Серед основних замовників закупівель минулого року – Департамент охорони здоров’я (із підпорядкованими підприємствами, установами та організаціями), на долю якого припадає 10005 закупівель або 38% від загальної кількості, Департамент транспортної інфраструктури – 2296 закупівель (9%) і Департамент соціальної політики – 1 799 закупівель (7%).

«Місто змогло зекономити 532 мільйони гривень саме завдяки прозорості закупівель і створенню належної конкуренції. Електронна платформа дає змогу учасникам із різних куточків України брати участь у закупівлях, що впливає на зниження ціни», – підкреслив Бондаренко.

Керівник апарату КМДА зазначив, що на розгляді Київради сьогодні знаходиться проект рішення, покликаний унормувати використання системи електронних закупівель під час допорогових торгів (торгів, сума яких не перевищує законодавчо встановлений мінімум).

«Попри законодавчі обмеження, місто має намір проводити через електронну систему закупівлі, вартість яких перевищує 3 тисячі гривень. Адже, прозорість та економність у витраті фінансового ресурсу киян є визначальними у діяльності столичної адміністрації», – зазначив Володимир Бондаренко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне