У центрі Києва обмежать рух транспорту у зв’язку із новорічними святами

Читайте також

Все керівництво патрульної поліції у Києві відсторонено після теракту

Судячи з отриманих даних, МВС розпочало масштабну чистку та реформування структури патрульної поліції.

Гетманцев заявив про провал боротьби з тіньовими схемами в Україні

Безпорадність правоохоронців завдає державі не меншої шкоди, ніж пряма корупція.

Скільки років в’язниці можуть отримати патрульні, які втекли від київського стрілка

Під час нападу на вулиці Деміївській у Києві правоохоронці покинули місце події, не зупинивши озброєного нападника.

Українцям готують нові правила оплати тепла

В Україні готуються до оновлення правил оплати за теплопостачання, що може суттєво змінити структуру майбутніх платіжок.

Укренерго закликало знизити використання електроенергії

НЕК "Укренерго" не запроваджуватиме графіки відключень електроенергії в усіх українських областях у вівторок, 21 квітня.

Поділитися

З 24 листопада у центрі міста буде обмежено рух транспорту, оскільки розпочнеться монтаж тимчасових об’єктів, конструкцій та обладнання проекту «Країна північного сяйва» до новорічних свят. Обмеження діятиме на час підготовки та самого святкування – до 24 січня. Про це під час розширеного засідання Колегії КМДА сказав перший заступник директора Департаменту культури Сергій Анжияк.

Обмеження руху транспорту передбачено уздовж Володимирського проїзду правої смуги у напрямку руху до Михайлівської площі із 24 листопада 2018 року до 24 січня 2019-го.

Також у зазначений період заборонять рух усіх видів транспорту уздовж Володимирського проїзду (від вулиці Малої Житомирської до Михайлівської площі).

«19, 23, 24, 25 та 31 грудня, а також 1 та 7 січня планується заборона руху всіх видів транспортних засобів Володимирським проїздом. У зв’язку із цим у суботні, недільні, святкові та неробочі дні планується відкрити дорожній рух вулицею Хрещатик. У маршрути громадського транспорту буде внесено відповідні зміни. У новорічну ніч планується продовжити роботу пасажирського транспорту на три години, фунікулер перевести у цілодобовий режим», – повідомив він.

За його словами, ярмаркові містечка розпочнуть роботу із 15 грудня.

Нагадаємо, що у центрі столиці розпочинається підготовка до новорічного проекту «Країна Північного сяйва» із затишною атмосферою європейського зимового містечка, розвагами та яскравими інсталяціями.

Із 15 грудня святкування триватиме на Софійській площі і Володимирському проїзді (від Михайлівської площі до перетину з вулицею Алли Тарасової), на Контрактовій площі, вулиці Петра Сагайдачного (від Контрактової площі до перетину з вулицею Андріївською), а також на територіях, прилеглих до входів до верхньої та нижньої станцій фунікулера.