У центрі Києва планують побудувати п’ятиповерховий паркінг

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

Паркінг буде розрахований на 300 автомобілів

У центрі міста, на вулиці Шовковичній, 39, планується зведення п’ятиповерхового паркінгу поруч з входом до Олександрівської клінічної лікарні. Наразі на території, де планується будівництво, розташована земляна автостоянка. Про це йдеться в оголошенні Київської міської державної адміністрації. Згідно з проєктом, в планах реконструкція прохідних частин лікарні, де будуть створені технічні приміщення, аптека, тераса та парк. Паркінг буде розрахований на 300 автомобілів. Вартість реконструкції корпусу медичного закладу та будівництво паркінгу складе 470,8 млн гривень. Переможець конкурсу – інвестор, визначається рішенням постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва.