У центрі Києва продають будівлю, відому як Бесарабські казарми

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

Комплекс будівель по вул. Січових Стрільців, 24А, загальною площею 3,7 тис. кв. м продається разом з 61 соткою землі.

Про це стало відомо з оглошення на сайті OLX, передає СтройОбзор.

Цільове призначення землі — житло, багатофункціональні комплекси, офіс, торгівля/розваги, соціально-культурне призначення тощо. Ціна за весь комплекс становить 6,5 млн дол.

У оголошенні зазначено, що будівлі призначені для реконструкції.

Будівля є історичною. У ній знаходився курінь Січових Стрільців полковника армії УНР Євгена Коновальця.