Вода у Дніпрі біля Києва може вийти на заплави

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

Весняне водопілля цього року розпочалося в рекордно ранні строки.

22–26 березня на Дніпрі в Києві та Бориспільському районі Київської області рівні води утримуватимуться біля відміток затоплення заплав та понижених прирічкових територій (І рівень небезпеки — жовтий). Про це попереджає Український гідрометцентр.

Різкі коливання рівнів води можливі внаслідок проходження весняного водопілля й штатну роботу Київської ГЕС. За даними Центральної геофізичної обсерваторії, станом на ранок 21 березня рівень води Дніпра біля Києва становив 587 см.

Рятувальні служби столиці перебувають на постійному зв’язку з Укргідрометцентром, який постійно аналізує розвиток гідрометеорологічної ситуації в басейні Дніпра.

Крім того, КП «Плесо» здійснює щоденний моніторинг рівня води в Русанівській протоці для попередження можливих підтоплень. Оновлені дані про рівень води публікуються щодня на сайті підприємства.

У Департаменті муніципальної безпеки КМДА нагадують, що у випадку надзвичайних ситуацій необхідно телефонувати цілодобово до «Київської служби порятунку» за номером 044-430-37-13.

У деяких ЗМІ та соцмережах шириться інформація, що через холості скиди Київської ГЕС вода підтоплює території. Тому Укргідроенерго пояснило, що Київська ГЕС працює у штатному режимі, забезпечуючи енергосистему балансуючими потужностями. Рівень води у Київському водосховищі знаходиться в проєктних межах. Жодних холостих скидів Київською ГЕС не здійснюється й вона працює по природному притоку.