У держбюджеті-2018 суттєво враховані інтереси столиці – Кличко

Міській владі вдалося відстояти позицію, щоб в ухваленому Верховною Радою Державному бюджеті-2018 інтереси Києва були суттєво враховані. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час виступу на початку засідання Київради.

«У результаті коштів, які закладені в державному бюджеті, вистачить, щоб розпочати роботу над важливими інфраструктурними проектами. Зокрема, ми отримаємо 2,6 млрд грн на будівництво метро, 1 млрд грн – на роботи з добудови Подільсько-Воскресенського мосту і 300 мільйонів – на модернізацію мережі вуличного освітлення. Це пріоритетні для столиці проекти. І ми будемо працювати над їх втіленням», – зазначив Віталій Кличко.

Також, зазначив мер Києва, на наступний рік буде продовжена дія митного експерименту та 50% коштів від перевищення плану надходжень будуть спрямовані на ремонт доріг.

«Щороку ми ремонтуємо та відновлюємо все більше кілометрів покриття.  Минулого року відновили 200 км доріг та проїздів у столиці, цього року – 302 км. Тобто, за два роки ми капітально відремонтували майже третину київських шляхів. І в наступному році темпів збавляти не збираємося», – сказав мер Києва.

Віталій Кличко зазначив, що інтереси Києва було непросто відстояти. «І в тому, що вони були суттєво враховані у Держбюджеті, значна заслуга людей, які працювали над цим. Геннадій Пліс та Володимир Репік – від міської адміністрації, члени Кабміну і депутати. Я вдячний усім, хто довів свій професіоналізм, хто вболіває за Київ та його розвиток», – сказав Віталій Кличко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне