Київ встановить 75-метровий флагшток з найбільшим прапором України

Столична влада презентувала проект встановлення 75-метрового флагштоку Державного Прапора України ЮНЕСКО для погодження і попередньо отримала схвальну оцінку. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час виступу на початку засідання Київради.

«Зараз роздувається багато спекуляцій та інсинуацій щодо встановлення головного прапору столиці в Києві. Знаєте, якщо чесно, я здивований. Лунають закиди, мовляв, навіщо це потрібно? Не на часі і так далі», – зазначив Віталій Кличко.

Він наголосив, що Державний Прапор України – це один із символів держави, її оберіг, що сприяє національній єдності, консолідації суспільства, пробуджує почуття гордості за країну. Це – символ за який проливають кров та віддають життя наші герої, відстоюючи незалежність і свободу України.

«І сьогодні наш прапор – не тільки символ державності, а – я б сказав – ще й символ нашої віри. Віри в себе, в свої сили, в перемогу України! Саме тому і виникла ідея встановлення найбільшого прапору України. Встановити його ми плануємо на території Музею історії України у Другій Світовій війні. Таке розташування дасть змогу бачити Прапор із багатьох районів міста Києва. Оскільки йдеться про схили Дніпра, ми презентували проект ЮНЕСКО для погодження і попередньо отримали схвальну оцінку», – підкреслив Віталій Кличко.

Щодо вартості проекту, зазначив мер, це ж не просто флагшток. «Щоб встановити металеву конструкцію висотою 75 метрів і вагою 85 тонн – це і інженерно технічні роботи, і облаштування прилеглої території, й інші роботи. Фахівці від КМДА, які над цим працюють, нададуть всі розрахунки і технічне обґрунтування», – зазначив Віталій Кличко.

Мер закликав всі фракції без зайвих емоцій обдумати і сформувати свою позицію, щодо встановлення найбільшого символу нашої держави, щоб роботи не зупинилися. Оскільки ввести споруду флагштоку в експлуатацію планується до Дня Прапору – 23 серпня 2018 року.

3 відповіді до “Київ встановить 75-метровий флагшток з найбільшим прапором України”

  1. Анатолій :

    Оце по нашому , штани рвані і ті не тримаються . А прапор встановимо високий , верх цинізму .

  2. коляденко :

    У Дніпрі трохи меньший флагшток побудують за 4 -5 млн…. Відповідно десь мільйонів 35 Кличко його “угар” вкрадут… Вкрадут у киян, вкрадут у українців , вся та мерзота , всі ті гниди, які працюють на для народу, не для України, а на свою кишеню !!! Нинішня влада – організоване злочинне угрупування яке грабує народ, знищує державу , творить ГЕНОЦИД, такий же, як творили сталінські большовики , оті всі кагановичи, хатаєвичи , балицькі, когани, кагани, а зараз ГЕНОЦИД творять вальцмани, клички, гнойсмани, парубії, кононенки, грановські, бурбаки, пашинські, югоіролуценки, сюмари, чорнороті чорноволи, бойки, льовочкіни, геращенки….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне