У Hilton дегустували італійське вино – ФОТО

8 грудня у готелі Hilton Kyiv відбулася Міжнародна спеціалізована виставка «Italian Wine Expo 2017», на якій дегустували італійське вино різних виробників.

Виставка-дегустація надала можливість у першу чергу рестораторам та оптовикам ознайомитися зі світом вина та дізнатися про дивовижні переваги цього чудового напою, щоби вибрати конкретних італійських виробників.

Але можна сказати, що їх було не так і багато, зважаючи на потужність винної промисловості цієї південноєвропейської країни. Усього свою продукцію презентували десять компаній, стенди яких розмістилися у невеликій залі. Це VINIBIAGI (Колонелла, провінція Терамо), SEITERRE (ViniRizzi), MEDIASPHAERA, REASSI (Падуя), TENUTASANJACOPO (Ареццо), CASSINA (Лессона, Бієлла), PETRUSSA (Препотто, Удіне), PAOLOLEO (Сан Доначі, Апулья), MIRO’ VINI, (Веккьяно, Піза), PIANDELLEVETTE.

Крім винної продукції, на виставці була представлена також харчова продукція компаній-виробників, а саме: сири, ковбаси, м’ясо, високоякісна оливкова олія, різні види пасти.

Звичайно, все смакувало чудово. Але потрібно розширювати асортимент.

© Фото Германа Богапова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне