У Києві моряку за 500 доларів США запропонували диплом без навчання

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

За 500 доларів директорка столичного вишу обіцяла моряку видати відповідний диплом без фактичного відвідування інституту. Підозрюваній загрожує до восьми років із конфіскацією майна. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

Слідством встановлено, що директорка Київського інституту водного транспорту ім. Петра Конашевича-Сагайдачного за 500 доларів США запропонувала моряку, який наразі перебуває за кордоном, оформити проходження ним програми з підвищення кваліфікації судноводіїв без відвідування занять.

Порушниця запевнила чоловіка, що вона вплине на підпорядкованих їй службових осіб та моряка заднім числом включать до програми навчання, яка загалом триває близько року і ось вже має завершуватись. Отриманий у такий спосіб диплом дозволяв чоловікові у майбутньому отримати підвищення у посаді.

56-річну жінку слідчі затримали під час отримання нею всієї суми неправомірної вигоди. Затриманій повідомлено про підозру та наразі вирішується питання щодо відсторонення її від займаної посади. Санкція інкримінованої статті передбачає позбавлення волі до восьми років із конфіскацією майна.