Долар знову підіймається: курс валют на 26 березня у Києві

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

Цього місяця курс долара на готівковому ринку коливається у коридорі 38,4—39,4 грн, щоденні зміни становлять до 0,4 грн. За минулу добу ціна долара зросла на 30 копійок. Євро також поліз уверх.

На 26 березня, Національний банк України встановив офіційний курс валют наступним чином:

Долар США (USD): 39,22 грн

Євро (EUR): 42,48 грн

Злотий (PLN): 9,86 грн

Канадський долар (CAD): 28,86 грн

Швейцарський франк (CHF): 43,70 грн

Ціна в обмінниках

Середній курс між середнім продажем та покупкою валют на готівковому ринку України становить:

Долар США (USD): 39,33 грн

Євро (EUR): 42,88 грн

Злотий (PLN): 9,77 грн

Канадський долар (CAD): 28,97 грн

Швейцарський франк (CHF): 43,71 грн

Оптимальний курс долара в обмінниках піднявся майже на 15 копійок.

Купівля: 39,27 грн

Продаж: 39,39 грн

Протягом 25-31 березня експерти не прогнозують значного здорожчання американської валюти, але й здешевшання також очікувати не варто.

У цей період готівковий курс долара утримається вищим за 39 гривень у продажу. Зростання цін на валюту продовжиться і гривня буде знецінюватись.

“Поточний тиждень буде спокійнішим для курсу, ніж попередній, бо очікується додаткова пропозиція валюти з боку експортерів, яким потрібно розрахуватися з бюджетом тощо”, — поясняють експерти.