У Києві назвали причину закриття шести станцій метро

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

У Київській міській державній адміністрації назвали причину аварії на ділянці синьої гілки метрополітену через яку закрили рух між станціями “Теремки” та “Либідська”

У Київській міській державній адміністрації назвали причину аварії на ділянці синьої гілки метрополітену через яку закрили рух між станціями “Теремки” та “Либідська”.

Про це стало відомо із засідання тимчасової слідчої комісії. За словами чиновників, між станціями “Деміївська” та “Либідська” в результаті підтоплення та винесення породи спостерігається деформація тунелю.

Вода до аварійної ділянки Київського метрополітену почала потрапляти майже з початку експлуатації станцій. Між “Деміївською” та “Либідською” спостерігається деформація тунелю через винесення породи — ділянка стає небезпечною для експлуатації.

До кінця літа планують відновити рух синьої гілки метро, а на її ремонт вистачить 400 млн. грн., виділених раніше з бюджету.

Нагадаємо, що в українській столиці серйозно змінять умови проїзду в метро – заплановано вагоме оновлення вагонів поїздів.

Про це стало відомо із коментаря, який дав заступник начальника комунального підприємства “Київський метрополітен” Дмитро Пінчук. За його словами, першими в 2024 році на лінії Київського метрополітену планують вивести два п’ятивагонні сцепи, що складаються з вагонів, безоплатно отриманих територіальною громадою міста Києва в рамках гуманітарної допомоги від метрополітену міста Варшава.

З листопада 2023 року на Сирецько-Печерській лінії Київського метрополітену експлуатується один метропоїзд у складі з п’яти вагонів, отриманих від Варшавського метрополітену. Поїзд видається на лінію відповідно до щоденних графіків руху. Рухомий склад повністю відповідає вимогам перевезення пасажирів, відмов під час експлуатації не було.