Київрада відкрита до співпраці з активною молоддю, яка генерує суспільно важливі ініциативи

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко зустрівся зі студентами Військового інституту та Навчально-наукового інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка та спільно з молоддю обговорив питання укріплення взаємодії з міською владою.

За словами Володимира Бондаренка, в умовах війни країна зіштовхнулась з відсутністю достатньої кількості кваліфікованих кадрів.

«Молодь – це про сьогодення, а не про примарне майбутнє. Вже зараз молоді люди є основою для формування нового українського суспільства. Нам потрібно об’єднувати зусиллями та разом працювати над покращенням нашого міста. Студенти, справді, є рушієм змін. В Україні зростає надзвичайно свідома молодь, яка вже сьогодні формує нову історію нашої країни. Київська міська рада відкрита до співпраці з активною молоддю. Ми готові реалізовувати спільні проєкти та ініціативи», – наголосив Володимир Бондаренко.