У Києві облаштують новий пішохідний перехід

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

Розпочались підготовчі роботи для облаштування наземного пішохідного переходу, що дублює підземний на перехресті вулиць Старобориспільської і Миколи Хвильового. Про це повідомляє Департамент транспортної інфраструктури КМДА.

Зокрема, на цьому перехресті понизять бордюрний камінь, облаштують тактильну плитку, встановлять відповідні дорожні знаки та світлофори. Роботи планують завершити за 2 тижні. За сприятливої погоди нанесуть дорожню розмітку.

Як зазначає Департамент, розпочинається дорожньо-будівельний сезон, тому відновлюється робота з облаштування інфраструктури з урахуванням норм безбар’єрності та доступності.

Так, на 2024 рік заплановано також облаштувати дублюючі наземні пішохідні переходи за наступними адресами:

  • вул. Деміївська – просп. Валерія Лобановського;
  • вул. Володимира Брожка – просп. Валерія Лобановського;
  • вул. Костянтинівська – вул. Верхній Вал;
  • вул. Вадима Гетьмана – вул. Олекси Тихого.