Столична підземка проведе оновлення станції метро Житомирська на червоній, Святошинсько-Броварській, лінії метро: планують закупити та встановити елементи освітлення платформи, середньої зали та маршових сходів станції.
КП “Київський метрополітен” проведе оновлення станції метро “Житомирська” на червоній, Святошинсько-Броварській, лінії метро. Такий висновок можна зробити з тендера, що було днями оголошено підземкою, на закупівлю елементів освітлення платформи, середньої зали та маршових сходів станції. З цією метою підприємство готове витратити більше за півмільйони гривень.
Тендер на закупівлю розсіювачів світильників було оголошено 3 вересня. Кінцевим строком подання тендерних пропозицій заявлено 11 вересня, сам аукціон запланований на 12 число. Очікувана вартість закупівлі не надто висока, вона складає лише 617 тис. грн, відтак, кінцева сума, яку витратить підземка, може бути ще меншою.
Згідно з документацією, йдеться про закупівлю 140 розсіювачів до світильників, що вже встановлені на ст.м. “Житомирська”. Як зазначено у технічній специфікації, такі елементи будуть монтуватися у модулі мережі освітлення платформи, середньої зали та маршових сходів станції. Виготовлятимуть такі елементи з гранульованого світлотехнічного полікарбонату, а точні розміри зазначено на ескізах.
Дедлайн поставки розсіювачів, вказаний в оголошенні, становить 30 червня 2025 року. Відтак, можна очікувати, що нове світло з’явиться на станції до середини літа наступного року.
Метро вже закупило світлодіодні лампи – скільки витратили та де їх розмістять
Нагадаємо, нещодавно Інформатор розповідав, що КП “Київський метрополітен” оголосило про закупівлю 20 тисяч світлодіодних ламп. Ціна за весь обсяг продукції складе 1,6 млн гривень. Відповідний тендер було оголошено підприємством ще напочатку червня, нині ж відомо, хто став переможцем і “освітлюватиме” підземку.
Також ми писали про те, що столична підземка проведе перевірку найстарших вагонів, що досі їздять коліями київської підземки. Йдеться про більше, ніж 50 кузовів модифікацій, що випускалися у СРСР в 1960-1970-х роках. А за процедуру підприємство заплатить трохи менше, ніж 1 млн грн.