У Києві планують створити центр надання послуг учасникам АТО

Тимчасова контрольна комісія Київської міської ради з питань забезпечення киян, які беруть участь в АТО, погодила проект рішення щодо створення Київського міського центру надання послуг учасникам бойових дій.

Центр розміщуватиметься в будівлі мерії на вул. Хрещатик, 36. Передбачається, що він допомагатиме учасникам АТО в отриманні пільг, забезпеченні соціальних гарантій, лікуванні, адаптації, реабілітації. Також планується, що відповідний міський центр сприятиме учасникам бойових дій в працевлаштуванні, професійній підготовці, перепідготовці, підвищенні кваліфікації тощо.

“У Київській міській державній адміністрації є 115 кімната. На сьогоднішній день це інформаційний центр надання консультацій учасникам АТО. Ми фактично поглинаємо цей центр. Також в кожному районному центрі соцзахисту буде представник від цього центру, який контролюватиме ведення реєстру і надаватиме відповідні послуги учасникам АТО. Також там з’ясовуватимуть потреби наших героїв. Зокрема, складатимуть перелік бійців, які потребують протезування, відпочинку в санаторіях, вирішення квартирного чи земельного питання. Акцентуватимуть увагу й на психологічній реабілітації атошників”, — зазначив голова ТКК з питань забезпечення киян, які беруть участь в АТО, Юрій Дідовець.

“Центр об’єднуватиме всіх учасників бойових дій. Він співпрацюватиме також з районними волонтерськими організаціями, громадськими організаціями учасників АТО тощо. Після того, як боєць звернувся до такого центру зі своїм питанням, центр перенаправлятиме проблему до відповідних департаментів, які власне і реалізовуватимуть поставлені завдання. Тобто, фактично, департаменти є виконавцями замовлень”, — пояснює член ТКК з питань забезпечення киян, які беруть участь в АТО, Олесь Маляревич.

Відповідний проект рішення мають також розглянути постійні комісії Київської міської ради з питань власності та з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне