У Києві почалась підготовка чиновників для деокупованих територій

Читайте також

Сьогодні має розпочатись відновлення озера Синє

Після завершення підготовчих заходів розпочнеться безпосередньо процес розчистки озера. Основна мета зараз – наповнити озеро водою.

Локації проведення ярмаркових заходів у місті Києві з 17 по 22 вересня

Департамент промисловості та розвитку підприємництва КМДА повідомляє про локації проведення ярмаркових заходів у місті Києві з 17 по 22 вересня.

Київ вночі відбив масовану атаку дронів

Київ у ніч на 16 вересня зазнав чергової атаки російських безпілотників, яка стала вже восьмою з початку вересня.

У КМДА відкрито шантажують киян

Радник заступника голови КМДА Олексій Тихонов розповів головам ОСББ, як змусити киян погодитися на встановлення сонячних батарей.

У Києві погіршилась ситуація з чистим повітрям

Міська влада столиці України повідомляє про тимчасове погіршення ситуації з якістю повітря у Києві.

Поділитися

З 12 квітня близько сотні претендентів на державні посади на майбутніх деокупованих територіях України розпочали навчання на Reintegration Management Program.

Програму ініціює Представництво Президента України в АР Крим, а реалізує Бізнес-школа МІМ за підтримки Офісу Президента України та проєкту Зміцнення суспільної довіри (UCBI) Агентства США з міжнародного розвитку USAID.

Деокуповані території потребуватимуть десятки тисяч державних управлінців, потреба лише Криму становитиме не менше 50 тисяч фахівців, кажуть у Представництві.

«Більшість людей, за тими анкетами, які я бачила, взагалі не мають жодного стосунку до державного управління. Але вони є, наприклад, переселенцями з Криму, Донецької, Луганської областей, є учасниками бойових дій або вже ветеранами російсько-української війни. Це ті люди, які працюють у журналістиці, це ті люди, які працюють у якомусь цивільному секторі. Вони вирішили подати свої анкети, бо це для них важливо. Я думаю, що для них це цікаво і це певна життєва місія: поїхати та допомогти відновити ті території, які довгий час не були під контролем української держави», – заявила представниця президента України в АРК Таміла Ташева.

Навчання триватиме 6 місяців. У програмі – теоретичні та практичні заняття, а також спеціалізація за трьома напрямками: «безпека та політика», «економіка та інновації», «гуманітарний розвиток».

Також учасникам нададуть можливість спілкування з людьми, які ухвалюють рішення в країні. Організатори кажуть, що для набуття можливості навчання за програмою був конкурс, який включав написання мотиваційного листа. 120 людей запросили на співбесіду, 100 із них потрапили до програми.

«Ми хотіли б сформувати спільноту, управлінські команди людей, котрі готові їхати на деокуповані території. Програма перша, пілотна, тому завдання варто подивитися, що можливо змінити, додати, зробити по-іншому в наступних програмах», – розповіла Ірина Тихомирова, президент Бізнес-школи МІМ.

Раніше Ташева заявила, що спільно з КНУ імені Тараса Шевченка представництво президента напрацювало магістерські програми «Постконфліктне врегулювання» та «Уряд на повоєнних територіях». Місія програм – сформувати кадровий потенціал для розгортання управлінської діяльності на звільнених територіях та подолання наслідків окупації.