У Києві потекла ще одна станція метро

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

Після зупинки руху на шести станціях київського метрополітену, спричиненої розгерметизацією та затопленням, мешканці столиці почали пильніше придивлятися до стану підземних тунелів. Цього разу увагу киян привернуло протікання станції метро “Мінська”.

Учасник групи “Оболонський район м.Києва” опублікував фото, на якому видно, що по стіні станції метро “Мінська” стікає вода.

Як раніше повідомляли ЗМІ, існує ризик просідання тунелів на станціях метро “Героїв Дніпра”, “Мінська” та “Оболонь” через будівництво ТРЦ “Дрім Таун”. Над “Мінською” було будівництво ЖК прям впритул до станції метро з порушенням ДБН.

Над станцією “Оболонь” також ЖК, як наслідок критичний вплив на вестибюлі та станцію з низькою закладкою. З 2016 року на станції метро “Героїв Дніпра” помічені тріщини довжиною 10 метрів. Ці пошкодження стелі з’явилися через скандальні будівельні роботи над станцією, де зводили ТРЦ “Оазис”.

Нагадуємо, спостерігається аварійна ситуація між станціями “Почайна” та “Тараса Шевченка”. Проте ремонт планується не найближчим часом, бо для початку потрібно розробити проєкту документацію.

Також на станції метро “Майдан Незалежності” були помічені струмки води, які почали капати зі стелі та стікати по стінах.