У Києві презентували документальний проєкт «Велика російська брехня»

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

У Києві у Будинку звукозапису Українського радіо відбувся передпоказ стрічки “Мистецтво” — одного з епізодів документального проєкту “Велика російська брехня”, створеного на замовлення медіа Суспільне Культура.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики.

Захід відвідав т. в. о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв.

“Велика російська брехня” є серією з шести документальних фільмів, які демонструють тяглість впливу так званої російської культурної дипломатії як реального інструменту пропаганди, зокрема у сферах кіно, історії, літератури, спорту, медіа та мистецтва”, – ідеться у повідомленні.

Цикл стрічок створено для спростування наративів російської пропаганди.

Прем’єрний показ фільмів відбудеться 17 березня на платформах Суспільного.культура