У Києві припинили незаконну діяльність 10 нелегальних гральних закладів

Читайте також

Цього тижня у столиці відбудуться продуктові сільськогосподарські ярмарки

Цього тижня в Києві пройдуть продуктові сільськогосподарські ярмарки.

У квітні українцям виплатили рекордні 445 млн грн Національного кешбеку

У квітні 2025 року понад 3,4 мільйона українців отримали рекордні 445 млн грн кешбеку за покупки товарів вітчизняного виробництва.

В Україні продовжує зростати середня зарплата

Протягом останніх шести місяців в Україні фіксується стабільне зростання середньої заробітної плати — щомісячне підвищення становить близько 500 гривень.

У Києві власниця квартири заходила без дозволу, била домашню тварину та їла їжу орендарів

У Святошинському районі Києва орендарі виявили, що власниця квартири потайки заходила до помешкання, коли нікого не було вдома.

За рік борщ здорожчав на 27%

Вартість борщу (3 л) становить 196 гривень.

Поділитися

Детективи БЕБ викрили та припинили діяльність 10 нелегальних гральних закладів, що працювали на території столиці. Про це повідомляє Бюро економічної безпеки України.

Слідством встановлено, що група осіб з метою отримання прибутку від незаконної діяльності організували мережу залів, де надавали доступ до азартних ігор. Організатори залучили до роботи осіб, які мають досвід у веденні грального бізнесу.

Детективи Бюро провели 10 обшуків за місцями розташування незаконних закладів у різних районах міста Києва. У ході слідчих дій вилучили понад 100 комплектів комп’ютерної техніки, а також інше спеціалізоване обладнання та засоби, за допомогою яких надавався доступ до азартних ігор.

Наразі детективи ТУ БЕБ у місті Києві здійснюють досудове розслідування у кримінальному провадженні.