У Києві пройде виставка Old Car Land

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

Киян та гостей столиці запрошують на виставку ретро-автомобілів “Зірки Old Car Land”. На локації буде представлено понад 100 ретро автівок та мотоциклів, а також унікальні моделі авто. Про це повідомляється на сторінці заходу у Facebook.

Тільки на нашій виставці на вас чекають знайомі з дитинства ретро авто, які пересувалися дорогами України. Авто – легенди провідних європейських брендів, автомобілі героїв улюблених фільмів та незабутня американьска класика, — розповіли організатори.

Крім того, відвідувачі зможуть побачити картини української художниці, дисидентки й учасниці національного руху опору 1960-70-х років Людмили Семікіної з колекції “Одеса, Порт, Люди”.

Також на виставці “Зірки Old Car Land” буде представлено працюючу аудіо- та відеотехніку, зібрану київським проєктом “Ретро Рулить!”.

ДЕ? Пр. Берестейський, 40-Б, виставковий центр “АККО Інтернешнл”.

КОЛИ? 17–19 травня, з 10:00 до 19:00.

СКІЛЬКИ? 300 грн — дорослий квиток, 200 грн — пенсіонери, школярі, студенти.