У Києві пройшов Марш рівності

Читайте також

У Києві “космічні” ціни на таксі

У Києві ціни на таксі продовжують зростати, однак реальний дохід водіїв знизився за час війни. Це зумовлено не лише мобілізацією, яка скоротила кількість таксистів.

У Києві представники різних конфесій молилися за мир в Україні

На Софійській площі столиці України зібралися представники різних релігійних громад та міжнародних організацій для спільної молитви за справедливий мир в Україні. Захід став символом єдності і підтримки у важкі часи російської агресії.

Київ б”є температурні рекорди п’ятий день поспіль

У понеділок 15 липня в Києві максимальна температура повітря виявилась найвищою за час проведення спостережень для цієї дати і склала 34,2 градусів тепла. Попередній рекордний показник 1883 року перевищено на 0,5 градусів.

Загальний борг киян за комуналку

Загальний борг киян за спожиті послуги гарячого водопостачання та опалення становить понад 6,2 млрд грн, а за послуги постачання холодної води та водовідведення — близько 1,2 млрд грн.

У Києві можуть давати по 4 години електроенергії на добу – Київрада

Кияни можуть за оптимістичного сценарію отримувати по 8 годин електричної енергії на добу з розподілом по 4 години вдень та стільки ж вночі.

Поділитися

У Києві в неділю, 16 червня, пройшов Марш рівності, акція тривала 30 хвилин.
Про це повідомляє ГО «КиївПрайд» у Фейсбуці, передає Укрінформ.

«У Марші взяли участь понад 500 людей. Серед них колона ЛГБТК+ військових з банером ArmUkraineNow. Під час Маршу ми всі разом подякували військовим за можливість жити в України та продовжувати боротися за свої права», – йдеться у повідомленні.

Учасниками акції також стали представники і представниці дипломатичних місій. Серед народних депутатів Марш КиївПрайд відвідав лише Дмитро Гурін.

Зазначається, що поліція суттєво обмежила маршрут акції та дозволила учасникам та учасницям пройти лише 100 метрів. Загалом уся акція тривала 30 хвилин.

Згідно з повідомленням, учасники маршу закликали міжнародну спільноту надати Україні озброєння, виголошували гасла із закликом прийняти законопроєкт №5488 «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо боротьби з проявами дискримінації» та №9103 «Про інститут реєстрованих партнерств».

Як повідомлялося, востаннє Марш рівності в Києві провели у 2021 році.