У Києві створять новий парк та чотири сквери

11 травня на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати підтримали створення парку та скверу в Дніпровському районі та ще трьох нових скверів у Святошинському районі столиці.

Новий парк пропонується створити у Дніпровському районі на земельній ділянці, що розташована впродовж будинків №№ 3, 3-А, 3-Б, 9-Б, 9-Г по вул. П. Вершигори; №№ 2, 2-А, 2-Б, 2-В, 4-Б по просп. Г. Ватутіна; №12 по вул. Райдужна. Парк матиме площу 2,1 га. Також у Дніпровському районі можуть створити сквер навпроти житлових будинків на вул. І. Миколайчука, №№3-7, та вздовж просп. Возз’єднання. Орієнтовна площа земельної ділянки 1,5 га. Цьому скверу пропонується надати ім’я Івана Миколайчука.

У Святошинському районі столиці може з’явитися ще три сквери. Перший знаходитиметься за адресою вул. Симиренка, 13/1. Орієнтовна площа зазначеної земельної ділянки 0,25 га. Інший має орієнтовну площу 0,95 га та розташовується між будинками №5-В та №7-А на вул. Симиренка, 13/1. Також статус скверу підтримали ще для однієї ділянки Святошинського району — вона знаходиться між просп. А. Палладіна та будинками №87, 87-А та вул. А. Вернадського та має площу 0,52 га.

Надання відповідним земельним ділянкам статусу скверів та парку має на меті збереження земельних ділянок та існуючих зелених насаджень, створення юридичних передумов для благоустрою території та утворення зон відпочинку для киян.

Проекти рішення також передбачають внесення змін до Програми розвитку зеленої зони Києва 2010 року, концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста й надання доручення КО “Київзеленбуд” щодо оформлення даних земельних ділянок та можливості залучення коштів меценатів для благоустрою скверів та парку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне