У Києві відбудеться Чемпіонат України з перетягування канату в приміщенні

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

У суботу, 7 квітня у столиці відбудеться Чемпіонат України з перетягування канату (в приміщенні). Організовує його Федерація Найсильніших атлетів України і перетягування канату.

«До сімдесяти відсотків учасників чемпіонату України з перетягування канату, запланованого на 7 квітня поточного року вже традиційно є військовослужбовцями ЗСУ, співробітниками нацполіції та курсантами військових вишів», — пояснюють у ФНАУПК.

Захід спрямований на підвищення фізичної підготовки та боєздатності наших захисників.

До слова, у лютому відбувся чемпіонат України серед студентів ЗВО з перетягування канату в приміщенні. Золоті нагороди зимового чемпіонату в приміщенні вибороли і жіноча, і чоловіча команди Національного авіаційного університету.