У Києві відкрилася перша в Україні виставка електромобілів

Читайте також

Які продукти здорожчають, як не крути

Ціни на продукти в Україні знову зростуть. Зокрема, вже зовсім скоро більше доведеться платити за хліб.

До 160 гривень за кіло

Ціни на продукти харчування в Україні змінилися у середині липня. Деякі з них дешевші, але деякі продовжують подорожчати. Це впливає на бюджет покупців.

Улітку різких стрибків цін на продовольство не очікується

У літній період різких стрибків цін на продовольство не передбачається, заявив виконувач обов’язків міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький в ефірі телемарафону «Єдині новини», повідомляє Укрінформ.

Ціни на картоплю в Україні продовжують різко падати

Ринок картоплі в Україні демонструє типову сезонну динаміку, характерну для періоду збору нового врожаю.

Як відключатимуть сьогодні світло

У понеділок, 15 липня, обмеження споживання електроенергії в Україні діятимуть цілодобово.

Поділитися

IMG_20160610_111954_7

У столичному виставковому центрі KievExpoPlaza відкрилася виставка Plug-In Ukraine 2016.

Організатори виставки – компанія «Євроіндекс» та проект emobilis, а партнером Plug-In Ukraine виступає Всеукраїнська асоціація автомобільних імпортерів і дилерів.

На виставці представлений багатий асортимент транспортних засобів на електричній тязі.

IMG_20160610_113612IMG_20160610_113213IMG_20160610_113755IMG_20160610_113915

Серед експонатів – продукція всесвітньо відомих автомобільних компаній: Mercedes, Volvo, Nissan, Renaut та інших. Представлені також електробайкі, електроскутери, електровелосипеди і більш екзотичні засоби індивідуального пересування типу електроскейти та сігвеї.

Всі відвідувачі виставки мають можливість самостійно випробувати представлені засоби пересування під час тест-драйвів.

IMG_20160610_120259

Звичайно, найбільшою популярністю користуються електрокари декількох модифікацій Tesla, яка вже встигла завоювати популярність в США і в країнах Західної Європи, особливо в Скандинавії.

IMG_20160610_113932

Слід зазначити, що по дорогах України вже сьогодні їздять понад 1000 електромобілів. У 2016 році парк електроавто в нашій країні збільшується в середньому на 2 машини в день. Серед головних стимулів – скасування ввізного мита та додаткового імпортного збору, що помітно здешевлює електромобілі на українському ринку. Більш того, бізнес і Мінекономрозвитку активно лобіюють і тимчасове скасування імпортного ПДВ на 20% до 2020 року. З огляду на темпи зростання світового ринку, за оцінками експертів, до 2020 року в Україні будуть ввозитися щорічно більше 10 000 електрокарів, до 2025 р щорічний імпорт перевищить 100 тисяч, а після 2025 року – складе 10% від загальної кількості автомобілів.

Один з найбільш істотних плюсів електромобілів – це їх екологічність. Вони не виробляють шкідливі викиди в навколишнє середовище, що актуально сьогодні особливо в великих містах, де саме транспорт виробляє понад 80% всіх шкідливих викидів. За оцінками експертів, якщо кількість електроавтомобілів на дорогах нашої країни досягне 10% від загальної кількості авто, перед Україною відкриються значні можливості: зменшення викидів вуглекислого газу, (на 2,5 млн. т. щорічно), скорочення імпорту пального, формування нових ринків, освіту власного виробництва електромобілів.

Однак є ряд стримуючих факторів для просування електрокарів на вітчизняний ринок: непродумана податкова полііка, відсутність законодавчої бази, державної підтримки і відповідної інфраструктури для електромобільного транспорту. За даними Plugshare.com, в Україні реально працюють лише близько сотні електрозаправочих станцій, в основному, в містах-мільйонниках, а на трасах електроАЗС розташовані переважно на заході країни.

Виставка Plug-in Ukraine – це платформа для розробки стратегії розвитку «чистого» транспорту в нашій країні, освіти цивілізованого ринку електроавтомобілів, розвитку інфраструктури, популяризації в українському суспільстві екологічно безпечного виду транспорту. Виставка покликана об’єднати на одному майданчику всіх гравців ринку: дилерів, виробників і постачальників електротранспорту, зарядних станцій, запчастин і витратних матеріалів, сервісні компанії.

Виставка завершить свою роботу 12 червня 2016 року.