У Києві відкрили виставку ікон, виконаних на дошках ящиків з-під боєприпасів

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

У виставкових залах Брами Заборовського Національного заповідника “Софія Київська” відкрилася виставка мозаїчних ікон “А Світло у темряві світить…” авторства художниці-мозаїстки Емілі Міллер. Про це повідомляє заповідник “Софія Київська”.

Емілі Міллер виконала зображення святих на соснових дошках ящиків з-під мін та боєприпасів. Влітку 2022 року художниця вивезла до Равенни (Італія) передану з передової військову тару. Так почалася робота над іконами.

Кипарисові дошки, на яких традиційно пишуть ікони, художниця символічно замінила на просочені димом бойові ящики. А в образах святих мисткиня передала людські страждання, страх і розпач, віру, надію та незламність українців.

  • ДЕ? Київ, Брама Заборовського Національного заповідника “Софія Київська”, вул. Володимирська, 24
  • КОЛИ? Виставка працюватиме до кінця квітня
  • СКІЛЬКИ? Відвідування входить у вартість вхідного квитка до Брами Заборовського