У Києві відкрився магазин без касирів та продавців. Охрініти!

Читайте також

У п’ятницю графіки відключення світла діятимуть по всій Україні протягом доби

Укренерго 24 травня вводить цілодобові обмеження споживання електроенергії для промислових та побутових споживачів по всій Україні.

Час НАТО збивати російські ракети над Україною

Країна-член НАТО піднімає у повітря власні літаки, які кружляють і дивляться, як ракети долітають до своїх, як правило, цивільних цілей.

Контрафактні сигарети: сумнівна якість та несплачені податки

За останні пів року правоохоронці в рамках роботи Міжвідомчої робочої групи вилучили майже 14,4 мільйона пачок сигарет.

Речі українських брендів та кіно про Київ на терасі

Цьогоріч Києву виповнюється 1542 роки: місто не святкує гучно, але продовжує жити. Тож проєкт «Всі. Свої» запрошує всіх охочих привітати столицю наших сердець.

У застосунку “Київ Цифровий” тестують оплату проїзду без валідаторів

У застосунку "Київ Цифровий" тестують оплату за проїзд без використання валідаторів.

Поділитися

У Святошинському районі Києва відкрився незвичайний магазин, який працює повністю автономно – без касирів чи продавців. Магазин відкритий 24/7 у форматі pick up point – це точка, що поєднує традиційний магазин біля будинку з пунктом видачі інтернет-замовлень.

Такий формат офлайн магазинів без продавців дуже популярний у всьому світі, оскільки клієнтам подобається відсутність черг біля кас. Огляд на подібний столичний міні-магазин “Київ хліб” зробила мешканка Києва, яка поділилася відео у соцмережах.

Магазин без кас та продавців відкрився на території столичної Борщагівки. Щоб потрапити до торгової точки, потрібно відсканувати банківську картку. Якщо горить зелене світло, то ви можете сміливо проходити всередину. Якщо ж спалахне червоне світло, то це означатиме, що ваша банківська карта не підтримується і скупитися тут у вас не вийде.

Далі клієнт самостійно робить покупки, сканує штрих-коди на товарах і розплачується на касі самообслуговування. Сплатити за товари можна лише картками. Щоб вийти з магазину, вам достатньо натиснути на спеціальну кнопку біля дверей. Тут ведеться відеоспостереження.

Магазин має невелику площу, проте тут представлені різноманітні товари широкого вжитку. Магазин працює 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Варто зазначити, що такі магазини досить популярні в усьому світі. Покупців приваблює те, що тут немає черг біля кас і не потрібно мати при собі готівку.

Цікаво, що перші офлайн магазини без продавців представили Amazon у США. Магазин Amazon Go з’явився у 2016 році. На вході до приміщення потрібно було відсканувати QR-код, потім узяти потрібні товари та вийти із магазину. При виході сума взятих товарів списувалася з рахунку в Amazon і покупку було сплачено.

Подібний формат став розвиватися і в Китаї у 2017 році – проект запустила компанія Tesco. Для придбання товарів потрібно було відсканувати їх смартфоном та здійснити через нього оплату.

І ось тепер таке докотилося і до Києва. Що з цього вийде? Поживемо – побачимо!