“Посміхніться, вас знімає прихована камера”

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

Киянка викрила злодія за допомогою прихованої камери. Про це повідомили в патрульній поліції Києва.

Днями до поліції надійшов виклик про крадіжку в Подільському районі. Заявниця повідомила, що помітила, як з її схованки зникають гроші.

Прибулим патрульним киянка розповіла, що самотужки вирішила з’ясувати причину зникнення грошей, і залишила біля схованки телефон з увімкненою відеокамерою.

З’ясувалося, що кошти викрадав працівник, який допомагав жінці по господарству.

Інспектори затримали зловмисника та під час поверхневої перевірки виявили в нього вкрадені гроші. У скоєному чоловік зізнався.

Для подальшого з’ясування всіх обставин патрульні викликали на місце слідчо-оперативну групу.