У Києві відкрився сервісний центр з ремонту й обслуговування електромобілів

На вул. Кіровоградська, 21 А відкрився сервісний центр «Оксіжен» з ремонту й обслуговування електромобілів Nissan Leaf, де можна зробити й планове щорічне ТО.

Завдяки тому, що центр надає сервісне обслуговування автопарку служби «Оксі Таксі», яка працює з квітня 2016 року й складається тільки з електромобілів, висококваліфіковані технічні спеціалісти автоцентру постійно відшліфовують майстерність під час обов’язкової щоденної перевірки машин таксі.

«Технічні фахівці сервісного центру «Оксіжен» є професіоналами по роботі з електромобілями, зокрема з високими напругами батареї та специфікою будови електричного авто. Понад 1,5 роки наші колеги працюють з машинами «Оксі Таксі» – Nissan Leaf, загальний пробіг яких – понад 10 000 000 км», – розповідає Генеральний директор компанії «Оксіжен Груп» Олександр Вовк.

Також поруч із сервісним центром розташований хаб суперчарджерів «Оксіжен» та салон із продажу електромобілів. Тому клієнти сервісного центру можуть не лише пройти ТО, а й зарядитися та поспілкуватися з експертами щодо особливостей використання електромобіля.

Кожен фахівець сервісного центру пройшов відповідну професійну підготовку та має діагностичні прилади для роботи з електронним обладнанням й силовим електроприводом і, звичайно, суворо дотримується техніки безпеки при роботі з високовольтними електроустановками згідно технічного регламенту автовиробника.

Сервісний центр обладнаний сучасним діагностичним устаткуванням та запчастинами для ремонту електромобілів. При ремонті чи технічному обслуговуванні використовуються технологічні карти заводів-виробників. Досвідчені консультанти сервісного центру можуть визначити орієнтовну тривалість обслуговування, залежно від характеру потрібних робіт.

«Планове ТО для електромобілів проводиться один раз на 15 тисяч км, як і для автомобілів із ДВЗ, але тривалість технічного обслуговування електромобілів значно менша. Вони мають меншу кількість рухомих компонентів, тому в електромобілях менше деталей, що зношуються. А отже, технічне обслуговування таких авто менш витратне фінансово порівняно зі звичайними автомобілями. Під час ТО проводиться перевірка ходової частини авто, гальмівної системи, електрообладнання, заміна редукторного мастила та заміна фільтрів системи кондиціювання. Ці та інші сервісні послуги, що гарантують безпеку під час руху електромобіля, пропонує автоцентр Оксіжен», – розповідає директор сервісного центру Аркадій Міхно.

За потреби фахівці «Оксіжен» проведуть із власником авто тест-драйв, щоб зрозуміти характер та природу несправностей. Досвідчені механіки й майстри працюють у злагодженому тандемі: механік проводить діагностику та передає її результати майстру.

У центрі «Оксіжен» можна відвідати зону сервісного обслуговування електромобілів і на власні очі побачити, як відбувається ТО електромобіля.

Запуск сервісу із планового технічного обслуговування електромобіля значно спрощує експлуатацію цих авто в Україні і формує довіру до екологічного транспорту серед автомобілістів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне