У Києві вода та опалення стануть дорожче

Читайте також

Час НАТО збивати російські ракети над Україною

Країна-член НАТО піднімає у повітря власні літаки, які кружляють і дивляться, як ракети долітають до своїх, як правило, цивільних цілей.

Контрафактні сигарети: сумнівна якість та несплачені податки

За останні пів року правоохоронці в рамках роботи Міжвідомчої робочої групи вилучили майже 14,4 мільйона пачок сигарет.

Речі українських брендів та кіно про Київ на терасі

Цьогоріч Києву виповнюється 1542 роки: місто не святкує гучно, але продовжує жити. Тож проєкт «Всі. Свої» запрошує всіх охочих привітати столицю наших сердець.

У застосунку “Київ Цифровий” тестують оплату проїзду без валідаторів

У застосунку "Київ Цифровий" тестують оплату за проїзд без використання валідаторів.

У Києві вночі якійсь йолопи (дурбаси, бейдулі, баймуди) запустили салют

Уніч проти четверга, 23 травня, мешканці Дарницького району Києва прокинулися від гучних звуків, схожих на вибухи чи автоматну чергу.

Поділитися

У Києві зросла абонентська плата за воду та тепло.

Про це повідомляють джерела у столичній міськдержадміністрації.

Комунальні послуги є необхідною статтею витрат кожного домогосподарства. Їхня вартість безпосередньо впливає на добробут громадян та їх сімейні бюджети. Тому будь-яка зміна тарифів викликає підвищений інтерес та занепокоєння серед населення. При цьому на жителів столиці чекають неприємні зміни – тепер за гарячу воду і тепло доведеться платити більше.

Зокрема, з 1 травня 2024 року постачання гарячої води (без урахування витрат на обслуговування та заміну лічильників) коштує 22,08 гривень. Тобто вартість збільшилася на 6,73 гривні.

Постачання гарячої води (з урахуванням витрат на обслуговування та заміну лічильників) – 36,95 гривень з ПДВ (+ 1,76 гривень).

Тим часом постачання теплової енергії коштуватиме 22,38 гривень з ПДВ або збільшиться на 78 копійок. Як зазначається, такою буде ціна без урахування витрат на обслуговування та заміну лічильників. При цьому зверніть увагу, що якщо до послуги входить і обслуговування та заміна теплових лічильників, то з 1 травня її вартість становить 37,25 грн з ПДВ, тобто дорожче за 6,18 гривень.

У КМДА основною причиною підвищення вартості обслуговування називають зростання прожиткового мінімуму та подорожчання виробничих матеріалів та зазначають, що востаннє абонплата для споживачів підвищувалася кілька років тому.

Там також уточнили, що затвердження нової ціни за абонентське обслуговування відбувається після наказу на підприємстві і не регулюється Нацкомісією з регулювання цін на енергетику та комунальні послуги.