У Києві заборонили продаж цигарок у кіосках

Читайте також

У Києві “космічні” ціни на таксі

У Києві ціни на таксі продовжують зростати, однак реальний дохід водіїв знизився за час війни. Це зумовлено не лише мобілізацією, яка скоротила кількість таксистів.

У Києві представники різних конфесій молилися за мир в Україні

На Софійській площі столиці України зібралися представники різних релігійних громад та міжнародних організацій для спільної молитви за справедливий мир в Україні. Захід став символом єдності і підтримки у важкі часи російської агресії.

Київ б”є температурні рекорди п’ятий день поспіль

У понеділок 15 липня в Києві максимальна температура повітря виявилась найвищою за час проведення спостережень для цієї дати і склала 34,2 градусів тепла. Попередній рекордний показник 1883 року перевищено на 0,5 градусів.

Загальний борг киян за комуналку

Загальний борг киян за спожиті послуги гарячого водопостачання та опалення становить понад 6,2 млрд грн, а за послуги постачання холодної води та водовідведення — близько 1,2 млрд грн.

У Києві можуть давати по 4 години електроенергії на добу – Київрада

Кияни можуть за оптимістичного сценарію отримувати по 8 годин електричної енергії на добу з розподілом по 4 години вдень та стільки ж вночі.

Поділитися

Київська міська рада заборонила продаж цигарок, у тому числі електронних, а також інших підакцизних товарів в усіх МАФах та кіосках столиці. Відповідне рішення Київрада прийняла 13 червня.

Правку внесли під час розгляду нового Положення, що регулює взаємодію між міською громадою та власниками/орендарями МАФів, кіосків, павільйонів тощо.

Результати голосування: 71 голос «за», 1 «утримався», ще 20 депутатів, які були присутні у залі, не голосували.

Це рішення Київради вже привітав голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев, зазначивши, що така сама норма міститься і в проекті закону №10346, що днями підтримав його Комітет.

Також МАФи та павільйони заборонили розміщувати біля зупинок громадського транспорту, фасадів метро, ​пішохідних доріжок та адміністративних будівель.